Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél év után elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél év után elhagyott a barátnőm! Egy megcsalást megbocsájtottam neki régebben, de ezután azt mondta, hogy szeret. Ezekszerint átvert! Nagyon Nagyot csalódtam = ( Teljesen összevagyok törve! Van ötletetek? 18F

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
részvétem! gyere, sírjuk ki bánatunkat egymás vállán, mást úgy sem tehetünk :( ... max megalapítjuk az elhagyott férfiak társaságát és bevezetjük a szégyenfal intézményét, ahová mindenki kiteheti a barátnője fotóját és ráírja egy mondatban mért volt Qrva a csaj ...
2010. febr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat baratom, kar volt megbocsajtani, majd kihevered lassacskan
2010. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jahh én is így jártam 2 év után :( 24/F
2010. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pihend ki a kapcsolatot valahogy..

igen elég nehéz, de muszáj.

nemérdemelt meg téged ez a lány

járj el bulizni, legyél haverokkal, és csinálj olyat ami eltereli a figyelmed

soksikert :) jobbulást!!!

L

2010. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha vagy olyan hülye, hogy megbocsáss akkor ne is várj mást. Aki szeret, az nem csal meg. Bocs a hangnemért, gondolom nem ez most minden vágyad. :) De ez így van.
2010. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdődik igazán az élet öcsééém szabad vagy a sunák csak rád várnak nem vicc! én is így voltam csak azzal a különbséggel hogy én 6 évet basztam el az életemből szal nem sopánkodni, nő van dögivel ezerszer jobbak mint sőt hűségesebbek, eljött a te időd hajrá ;) élj, haverkodj, bulizz, ja és a pénzt amit eddig a bnőre költötted pl virágok bonbon ajándék azt is mind magadra költheted pia cigi stb stb...Ne csüggedj hé:)
2010. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj heverd ki nem éri meg szenvedni ha majd elmulik a szerelem akkor röhögni fogsz ezen az egészen és ha meg együtt maradtatok volna ezek után akkor meg ha csitultak volna a kedélyek szerintem akarva akaratlanul feljött volna a megcsalás dolog akkor meg azért lett volna szar a kapcsolat. Az én pasimmal is úgyanez volt a szitu, másfél évig volt együtt egy csajjal, aki háromszor megcsalta és mindezt megbocsájtotta neki a pasim és a végén a csaj hagyta el,mert akarva akaratlanul minden vitánál újból felmerültek a megcsalások. Majd szenvedett egy ideig és megismert egy jó pár csajt bulizott kiheverte majd megismert engem és ma már csak röhög ezen az egészen,hogy egy olyan kis hülye lány átverte sőt még rá is köszönne az utcán.Lassan négy éve vagyunk együtt és minden ok én nem vertem át és szeret is ezért. Ha vége lett azért történt,mert így kellett lennie ,idővel jön jobb és tudni fogod,hogy mindez azért történt,hogy neked jobb legyen. Meg gondolom ha veled maradt volna nem azzal akartad volna tölteni a napjaid,hogy Uristem most kivel fog megcsalni...????Szedd össze magad menj bulizni most semmiképp ne menj bele komoly kapcsolatba előbb heverd ki.
2010. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, átvert, és később éppen ez fog segíteni hogy helyére kerüljön benned az a dolog. Vannak korrekt meg inkorrekt, morálisan normális szinten lévő, és morálisan nagyon lent lévő emberek. Sajnos amikor egy ember belekezd egy párkapcsolatba még nem tudja milyen is a másik. Neked most rosszat dobott a gép, persze ettől még szereti az ember, de hidd el, később már téged zavart volna hogy milyen. Szóval hajrá, kínlódj olyan keveset amennyi a minimum (azt sajnos nem lehet megúszni) aztán keress egy rendesebbet.
2010. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!