Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Két hónapig találkozgattam egy sráccal, nem jártunk, csak elvoltunk egymással, még csak nem is voltam szerelmes belé, még sem tudom kiverni a fejemből.

Ennyire képtelen lennék meglenni egyedül?



2016. febr. 12. 17:23
 1/3 Sassy Girl Maybe válasza:
Szerintem beleszerettél, csak nem mered magadnak bevallani
2016. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó a memóriád. Amúgy ne hallgass az elsőre, mert ha egyszer nem szerettél belé, akkor nem. Majd jön még millió ilyen komment, amit az első írt, és az lesz majd bemagyarázás, hogy mégis tetszik, holott nem. Sajnos van ez így, ragaszkodó vagy, nincs ezzel baj. Találkozz vele újra. Hát miért nem?! Dehogynem. Ennyi. Sok sikert mindenhez! :)
2016. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A találkozással az a próbléma, hogy lett barátnője, és elég csúnyán váltunk el egymástól, szóval már azt is eséytelennek tartom, hogy egyáltalán beszélgetni akarjon velem.

Utólag nem is bánom, hogy így alakult, csak hiányérzetem van.

2016. febr. 12. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!