Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratsag extrakkal. Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal. Nem tudom mit tegyek, belemennetek?

Figyelt kérdés

A legjobb baratom ma azt mondta, hogy lehetne koztunk baratsag extrakkalos dolog, viszont en nem tudom mit tegyek, nekem o tobb sokkal mint barat de kevesebb mint szerelem, nagyon kotodom hozza es mintha a masodik felem lenne.. Amikor vele vagyok ugy megcsokolnam es magamhoz huznam, de nem tudnam elkepzelni azt hogy akar le is fekszunk.. Ezzel az extrakkalos dologgal pedig szerintem elrontanank az egesz kapcsolatunkat, de vonzodom hozza, egyszer csokoloztunk is. Tudom hogy sok lannyal volt mar es felek hogy engem is utana eldobna es csak erre kellenek neki, megis allandoan mondja, mennyire szeret es milyen szerencses lesz a kovetkezo baratom. Bele is mennek de nem is. Ti mit csinalnatok?:/

En 17l, o 17f


2016. febr. 14. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ennyi idősen egy ilyen barátság extrákkal kapcsolatom egy nagyon jó fiú haverommal, viszont érzelmileg abszolút nem kötődtünk egymáshoz. Ha bármelyikünk is kötődött volna a másikhoz, akkor nem mentem volna bele. Oké, jóban voltunk, kedveltük egymást, de érzelmi kapcsolatot nem akartunk a másiktól és baráti érzelmeknél sem tápláltunk többet egymás iránt.

Egy ilyen kapcsolatnak pont az a lényege, hogy oké, hogy kedvelitek egymást, jóban vagytok, de ez csak baráti, tehát érzelmi kötődés egy ilyenbe nem férne bele. És jól gondolod, a jó barátság is tönkremehet mindettől.

Én a helyedben nem mennék bele.

2016. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kapcsolatom, nekem bejött. Persze csak addig működött amig nem lett barátnőm. Utána valamiért belémszeretett. Ha egyszer belemész, utána nagyon nehezen lehet kimenni a kapcsolatból
2016. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

"A legjobb baratom ma azt mondta, hogy lehetne koztunk baratsag extrakkalos dolog,"

"felek hogy engem is utana eldobna es csak erre kellenek neki,"

Persze, hogy erre kellenél neki, hát nem ezt mondta?


Legjobb barát nem kér ilyet. Barátságban nincs vonzalom! Ha tőlem ilyet kérne egy srác, minimum pofám csapnám.


17 évesen meg főleg ne légy ilyen. Az ilyen lábukat csak úgy széttevős lányok miatt megy el minden lánytól a kedvem. Miért nem lehet ezt párkapcsolatban csinálni még ilyn fiatalon?

Szülőként is csak egy nagy csalódás lennél, ha kiderülne.


Gratulálok! Pitsa.

2016. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, egy szoval nem mondtam, hogy belemegyek, nem tudom mit csinaljak, ugyanis nekem tobb mint barat, kevesebb mint szerelem. A labukat szettevos lanyokrol pedig annyit, hogy meg szuz vagyok, ellentetben a velem egykoru lanyokkal. De ez is egy velemeny, elfogadom:)

Koszi mindenkinek, ment a zold! Akinek van meg tapasztalata az irhat meg:)

2016. febr. 14. 14:09
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 4-es!

Értem én, de ha több mint barát, akkor ne nevezd barátodnak, mert több mint barát! Nem tudom,feltűnt-e.


"A labukat szettevos lanyokrol pedig annyit, hogy meg szuz vagyok"

Szóval nem mondtam, hogy már másnak is széttetted, de ha csak úgy széttennéd egy "barátodnak", az eléggé gáz lenne. A szüzességet meg főleg nem így illik elveszteni..


Ha megengedsz egy személyes dolgot, akkor elmondom, hogy nagyonnagyra értékelem, ha egy lányban van tartás, és ennek köszönhetően nem megy bele ilyen baromságokba. Ez értékes tulajdonság egy lányban! Komolyan.

Nálam a későbbiekben nem lenne esélye egy ilyen lánynak, ha ilyet tudnék meg róla. Sajnálom..


A következő barátod nmem lenne szerencsés, egyáltalán nem. Főleg ha még benyögnéd mellé, hogy veszítetted el.


Szóval én NEM MENNÉK BELE.


Hiába jártatom a "számat" vagy soroljak még érveket?


Üdv: "az előző".

2016. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
41%
Ha ilyen aljanépe vagy akkor belemehetsz, azok ellen nincs mit tenni. Méghogy barátság extrákkal, cöhh. Világ életedre le fognak nézni emiatt.
2016. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
Nincs mit szépíteni, veszítesz az értékedből ilyesmi miatt. A komolyabb fiúk azt szeretik ha valakiért meg kell küzdeni, és az a tudat hogy valaki könnyű préda, elveszi a kedvüket, a könnyen kapható és lehasznált lányok az ugyanilyen rétegnek valók. De azoknak nem lesz hosszútávon irigylésre méltó életük.
2016. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van, a kovetkezo baratomra nem gondoltam, orulok hogy irtal, kezdem mashogy latni.

Koszi nektek:)

2016. febr. 14. 14:29
 9/21 anonim ***** válasza:

#8: Tényleg segítettem? Akkor legalább annyira örülök, mint te.

Az utánam válaszolók is igazat írtak...

Semmiképp ne csábulj el egy ilyen alaknak. Sőt nem is tudom, jó-e hogy az életed része tekintve a körülményeket.


Ne tedd meg! Egy normális srác ezt sokkal többre fogja értékelni.

2016. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Volt barátság extrákkal kapcsolatom, sőt volt szexkapcsolatom is, meg voltak komoly, érzelmi kapcsolataim is, a jelenlegi éppen 10 éve tart. Soha senki nem nézett le amiatt, hogy volt korábban életem és éltem, sőt, akikkel együtt voltam, nekik is volt. Nem előtt lesz valaki értéktelen!

Vannak akiknek megy a szex érzelmek nélkül is, vannak, akiknek meg nem. És attól, mert valakinek megy és belemegy egy szexkapcsolatba, mert éppen nincs neki senkije, attól nem lesz értéktelen!

Attól, hogy valakinek van egy ilyen az életében, az nem jelenti azt, hogy minden héten másnak teszi szét a lábát!

Szóval azért ne legyen már itt sem álszent ilyen sok ember. Fogadjuk, ha lenne egy lány, akit vonzónak tartanátok és meglenne a kémia, de éppen nem akartok semmi komolyabbat éppen és olyan helyzetben lennétek, ti sem dobnátok ki páros lábbal a csajt, csak mert vágyik rátok...Sőt! Gyanítom, hogy nagyon is imponálna!:)

2016. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!