Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti belemennétek a "barátság" extrákkal dologba a volt barátnőtökkel? Tehát hogy továbbra is elkísérgetitek egymást mindenhova, meg vannak közös progik, de nem jártok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó összejönni az exekkel néha, beleértve szexet is, de annak semmi értelme, hogy folyton együtt legyünk. Akkor az igazi barátnőre (akivel "járok") nem jutna idő.
2014. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de mondjuk amíg nem lenne.. mert tanácstalan vagyok a kapcsolatommal kapcsolatban, megszűnt bennem valami, ami engem is megijeszt :(
2014. jún. 2. 23:17
 3/6 DEXTER22 ***** válasza:
Én is igy vagyok csak forditva :D en siman bele menék annak elenére h már van tapasztalatom ilyenbe es az lett a vege h ossze jotunk megint :) de igy nehez az el vallas egymastol ugy mond mert sokat lassatok egymast ..
2014. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó, tudom, hogy jó ötletnek tűnik, de így nehéz elszakadni. Persze, hogy furcsa, hogy elveszítesz egy olyan embert, akire mindig számíthattál.
2014. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak szexbe még talán-talán, az elválás körülményeitől függően.

De együtt nem járkálnék vele sehová, nehogy emiatt tántorodjon el tőlem akár a leendő feleségem, hogy "á, nem mosolygok rá, mert ott van mellette az a csinos lány, biztos ő a barátnője"

Lópikula cintányér, közös programokat csak barátokkal, haverokkal szakítás után, hogy egyértelmű legyen: egyedülálló vayok és nyitott az ismerkedésre :)

2014. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha folyton együtt vagytok, akkor arra se lesz időd, hogy mással ismerkedj.
2014. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!