Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki, hogy zavar? Vagy inkább tűrjem, úgysem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeret, ezt tudom, csak, mivel idén én elkezdtem egyetemre járni, sajnos nem tudunk olyan sűrűn találkozni, mint eddig. De minden a legnagyobb rendben, ez inkább megerősített minket. Ő imádja az autókat, szerelgetni, meg szeret rallyzni, meg mindenféle őrült dolgot csinálni, ehhez sajnos én nem értek, és ráadásul azt sem igazán szeretem, hogyha akkor vezet így, mikor mellette ülök, mert félek. Menjen, csinálja, foglalkozzon vele, csak vigyázzon magára. Nemrég facebookon bejelölt egy olyan lányt, aki pont ilyen, csak lányban. Tehát ő is imádja az autókat, meg minden. Látom, ahogy lájkolgatja a képeit, és ami nagyon rosszul esik, az az, hogy vele órákat tud beszélgetni az autókról, és mikor én itthon tanulok, és este írok neki facebookon, hogy mennyire hiányzik, nem igazán válaszol, mert a csajjal beszél. Tudom, mert megmutatta. Egyébként tényleg imád, lesi minden szavam, és nagyon szeret. Elég nevetségesnek hangzik ez az egész, és én is szégyellem magam azért, mert ki vagyok rajta akadva, és rosszul esik. Nem akarom neki megtiltani, hogy vele beszélgessen, de mégis bánt, és kicsit félek is attól, hogy a csajjal ennyire el tud beszélgetni ilyenekről. Még nem mondtam a barátomnak azt, hogy ez zavar, mert nem akarok házisárkány lenni. Szerintetek?


2014. dec. 9. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval félig távkapcsolat.

Benne van a veszély, hogy ahogy ti hűltök a távolság miatt ők úgy melegednek össze a közös érdeklődés miatt.

Ez reális veszély. De a helyzet az, hogy hiába szólsz neki. Egyrészt ők jól megértik egymást, és megtiltani amúgy sem lehet azt, hogy ki kivel beszéljen. Másrészt valóban negatív érzést okoz neki, ha beszélne vele, és miattad nem tehetné meg. Plusz, esélyes, hogy beszélne vele, csak elkezdi eltitkolni. Kvázi lesz közös titkuk, így inkább közelebb löknéd hozzá, mint sem elválasztanád.

De simán az is lehet, hogy csak barátok. Viszont reális a veszély. A megoldás az, hogy többet próbálsz vele lenni, más nem nagyon van. Vagy reménykedsz, hogy tényleg csak barátok. Bár már inkább vele beszél mint veled. Erre szoktam azt mondani, hogy a két ember útja vagy elválik és külön mennek tovább vagy nem. Viszont jósnő nem vagyok.

2014. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod hogy a jó beszélgetésekből több is kialakul idővel? Én a te helyedben nem engedném hogy másik nővel így cseteljen, közben neked annyit sem képes írni, hogy hiányzol? Beszélgessen férfiakkal ilyen témáról, ne egy nővel...
2014. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mindig igaz az, hogy inkább vele beszél. De egyik nap nagyon kiakasztott azzal, hogy ilyen 1 szavas válaszokat adott nekem, mikor próbáltam vele beszélgetni, és az a csaj miatt volt.
2014. dec. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!