Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan fiú, akinél...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan fiú, akinél nem hátrány, hanem pont előny, ha egy csaj kövérebb?

Figyelt kérdés

Többször hallottam már ilyen véleményt, itt az oldalon is láttam, de nem tudom, hogy ez mennyire valós illetve mennyire ritka. Mit gondoltok?

16/L



2016. febr. 16. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Persze, ha a fiú is kövér. De egy sportos, mozogni, élni akaró fiúnak nem jó kövér lány. Teljesen érthető okokból kifolyólag.
2016. febr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Nem, ez csak legenda...


És még a lányok érnek hamarabb...

2016. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem ritka egyáltalán. Én magam is a kicsit gömbölyűbb, nőies alakot kedvelem.
2016. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen persze.

Nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

Rám is mondták már többen is, hogy milyen jól néznék ki, ha híznék 10-15 kilót.

Pedig nem vagyok túl sovány, normál vékonyságú vagyok. De van, akinek ez túl kevés.

Na meg ha végigsétálsz az utcán, akkor biztosan te is látsz kifejezetten duckó csajokat a barátjukkal kézen fogva sétálni.

És itt is írták már sokan, hogy a duci, sőt kövér csajokat szeretik.

2016. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
van a kövér fiúk! én nem azért sportolok hogy 1 lusta kövér nővel járjak
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Ha zavar teged a sulyod miert nem teszel ellene? Na mindegy ennek biztos megvan az oka. A kerdesre a valasz: van. Es nem is keves. Meglepodnel mennyi
2016. febr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kicsit teltebb, formásabb lányok tetszenek. A nagyon vékonyak meg szinte undorítóak. Legyen nőies, "homokóra" alakja egy lánynak. Mondjuk, nálam ez egy 100.-ad rendű dolog, hogy hogy is néz ki.
2016. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha nem az a panda... én pl szeretem ha nem egy molett

sőt ha egy kicsit duci csak az még sexy is :D (szerintem)

2016. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!