Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mekkora hátrány/elöny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora hátrány/elöny ha egy fiú csendes?

Figyelt kérdés
csendes nem az hogy nem mer beszélni csak szeret hallgatni és figyelni válaszokat előre is köszönöm :) 14/F

2015. dec. 14. 15:30
 1/6 anonim válasza:
100%
Tapasztalatom mondom fiú vagyok. Azt szeretik ha figyelsz rájuk értelmesen hozzátudsz szólni nem csak hmm igen igen aha hanem például nem értesz egyet azt nem hogyha nem beszélsz meg csak hallgatsz. Legyen véleményed azt szeretik ha figyelnek rájuk csak nehogy pincsiként bólogass.
2015. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam előny mivel én is elég csendes vagyok és nem is szeretem az olyanokat, akik sok hülyeséget hordanak össze-vissza ...
2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem szoktam csak úgy bologatni eltudok eggyes lányokkal beszélgetni de szivesebben hallgatom őket mint hogy magamról meséljek
2015. dec. 14. 15:42
 4/6 anonim válasza:
Az teljesen jó azt imádják. Őszintén ki nem szereti ha róla van szó. Csak ne ess túlzásba beszélgess kérdezz kérdezz bele köss bele kommunikálj ne csak bólogass hanem például miért nem ezt csináltad vagy miért azt szol ezt szeretik csak legyél határozott annyi a lényeg
2015. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NeymarjrLau ***** válasza:
Én annyira nem birom ha valaki csendes, mert rendszerint én nagyon hangos vagyok és valahogy olyankor nem jól jövök ki azzal aki csendes. 14L:)
2015. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
legalább lenne mit hallgatnom :D
2015. dec. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!