Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elengednétek a barátnőtöket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
van egy fiú barátja a barátnőmnek már ismeri több mint fél éve én is ismerem de nem vagyok vele jóba mert szerelmes (volt) belé de próbálja elvileg elnyomni és a barátnőm ő fiús jobban kijön a fiúkkal. A lényeg hogy barátnőm elakar menni vele és a fiúnak a barátjaival kb 8-10-en lennének a balatonra majd nyáron de nélkülem. Ti elengednétek a barátnőtöket? én elengedem mert akarom hogy szórakozzon meg boldog legyen de azért rosszul esik eléggé hogy ilyen messzire megy sok fiúval.

2016. febr. 19. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki hogy te bízol benne de ez nem esik neked jól viszont ettöl függetlenül ha el szeretne menni akkor menjek nyugodtan és szórakozza ki magát...

Csak ilyen ötletem van

2016. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt? Nekem is vannak fiú haverjaim, de biztosan nem mennék el nyaralni velük úgy, hogy a páromat nem viszem. Mondjuk egy csajos nyaralásnál érthető, hogy egy fiú nem tudna mit kezdeni magával, na de ha rajtam kívül csak pasik lesznek, akkor miért ne lehetne ott a párom is?
2016. febr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
én elengedném. ha megcsal max keresek másik csajt.
2016. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!