Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengednétek a barátnőtöket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengednétek a barátnőtöket, Angliába egy hétre, egy régi fiúbarátjához?

Figyelt kérdés

A hölgy 26 éves.

3 éve vagyunk párkapcsolatban, bár sokszor voltunk hűtlenek egymáshoz.

Nyáron szakítottunk, de újrakezdenénk, erre lefoglalta a repülőjegyet Londonba.

Mellesleg a születésnapja alkalmából megy ki egy férfihez, teljes ellátással. Nála alszik és az étkezéssel se lesz gond, mert a "barátja" étterembe dolgozik.


(Elvileg 8 éves ismeri, bár amíg 3 évig párkapcsolatban voltunk, nem nagyon hallottam, hogy említette volna ezt a barátját.)


Csak nekem érdekes a szituáció?



2015. szept. 20. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogom beleszólni, hogy hova megy, de nem örülnék neki, és ezt meg is mondanám neki.
2015. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egész "párkapcsolat" az érdekes. Többször bebizonyosodott már, hogy nektek együtt nem megy, miért húzzátok az időtöket?
2015. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha hűtlen voltál hozzá, miért is rónád fel neki? Érted...

Mellékes megjegyzés, hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme köztetek a fent ismertetett tények miatt.

2015. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

" sokszor voltunk hűtlenek egymáshoz."

Nem,nem engedném ki,már csak ezért sem.

El tudom képzelni milyen szintű bizalom van köztetek.

Születésnap?

Miért nem veled ünnepli?

Miért nem mész vele,ha csak a barátja ez az ember?

Figyelj haver,itt valami bűzlik,légy észnél,éppen hülyére akarnak venni.

2015. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ő volt hűtlen, én visszafogadtam. utána én is hátlen voltam egyszer.
2015. szept. 20. 20:40
 6/13 anonim ***** válasza:

Oda-vissza,szép.

Egyszer megtette,megfogja még egyszer tenni,félre fog k_rni,ez majdnem biztos,ne legyél palimadár,mert aztán majd jöhetsz ide sírni pár hónap múlva,hogy átvert,megcsalt a nőd.

Menj vele,ha nem tetszik neki,ő se menjen.

Tudom,ez zsarolásnak minősül,de a szitu több,mint gyanús.

Megcsaltátok egymást,nem nagyon működik ez a dolog köztetek...minek vagy vele egyáltalán?

2015. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes kapcsolat.
2015. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy dugni megy, bocsi. Én mondanám, hogy menj, de mikor visszajössz, már egyedülálló leszel. Ez nem elengedés kérdése ugyanis. Oda megy, ahová akar. Másrészt nem muszáj tolerálnod. Én nem tolerálnám.


24/F

2015. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy te vagy mi mit gondolunk. Egy 26 éves nőnek joga van oda menni ahova akar, te ebbe nem szólhatsz bele, legfeljebb elmondhatod a véleményed.
2015. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lazulj, ha el akar hagyni úgyis el fog. Ha nem akkor kár ezzel még rontani a helyzetet! Lehet hogy a levegőváltozás jót fog tenni mindkettőtöknek!

De keféld ki magad jól míg odavan! :-)

2015. szept. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!