Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti elengednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elengednétek egy ilyen fesztiválra a barátnőtöket hogy ott aludjonak meg ilyenek?

Figyelt kérdés
mert nekem nem tetszik hogy bejelentették,hogy csak lányok akarnak menni,mondom mi a fenne ha nem tudunk elmenni együtt akkor hagyjuk a francba az egészet,hiába szeretem,én biztos nem kertem volna tőle ilyent h ö ne jöjjön.9hónapja vagyunk együtt 22f 18l
2013. júl. 2. 23:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
nagylány már,nem? nem értem,hol a probléma,főleg ha többen mennek. előtted is volt élete
2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Kúrni akarnak a csajok pasikkal. Nem engedném el, vagy menjen, de vége.
2013. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha csajos buli, akkor csajos buli. :) ugyan már.. nemkell fesztiválra menni, h megcsaljon, nem gondolod? a sarki boltban is megteheti, ha akarja..
2013. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
bár ezt csajként mondom:) de engem simán elengedne a pasim. sőt, mentem már haverral lagzizni is, mert a pasinak éppen nem volt párja.
2013. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdem én hol marad a bizalom?Ha nem bízol benne,akkor minek vagy vele?

Csajokkal menne,hát menjen!Nem vagy pillanatragasztó,hogy minden percben vele legyél!

Csajok elmennek fesztiválra,te meg szervezz a haverjaidal egy beszélgetős görbe estét!Ennyi!

2013. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is csajként írok, de tényleg ebben nincs semmi:) bízz benne, hidd el értékelni fogja. Kellenek az ilyen csajos dolgok nekünk és ahogy az egyik válaszoló írta, megcsaláshoz nem kell fesztivál..
2013. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Kettes, ha ilyen gyökér vagy, jobban is járna...

Mellesleg a párja vagy, nem a börtönőre, mi az, hogy elengednék-e?! Más lenne a helyzet, ha az épsége miatt aggódnál, de te csak egy hisztis kisfiú vagy. Nem való még neked a lányok.

2013. júl. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
*nem valók
2013. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, ne haragudj hogy írok, de ha nem is a kérdésre válaszolva, de kifejtem a véleményemet. Mi az hogy "elengednétek-e?" Nincsen a làny a birtokodban hogy te dönts a sorsáról. Két külön ember és személyiség vagytok, baráti társasággal. Nem lehettek mindig együtt, bár megértem hogy erős a kötődés. Szerintem menjen a lány nyugodtan, kell a szocializálódás és a csajos bulik is. Majd visszajön és nagyon fogsz neki örülni hogy ùjra melleted van :)
2013. júl. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mr.Joe 093 válasza:
48%

vegyél ki két nap szabit s menjetek utána a spanokka. csak arra figyelj ne ismerjen fel....:D


na jó ne viccelődjünk. s fogadj meg egy jó tanácsot. ha meg akar csalni megteszi úgy is h nem kéretőzik el. engedd el. s kérd meg ne igyon sokat:))

figyelj ha bezárod akkor elveszted, s fogd fel azt h igen is van egy élete amiről tudnod sem kell ha nem akarja. hisz egy kapcsolat a bizalomra épül. érezze jól magát azt enyi. te is lazíthatsz addig a spanokkal bedobsz pár sört néztek egy mecset vagy csak simán kockulsz hajnalig hisz nincs ott a csajod:))) én lazán elengedném az enyémet ha ilyennel jönne.


20F

2013. júl. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!