Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket egy fiú barátjával a könyvtárba?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Sehova nem engedném el kettesben egy másik fiúval.
2013. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
miért megy egy fiú barátjával a könyvtárba? egyedül nem tud menni, kísérgetni kell? fura ez nekem
2013. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Osztálytársak, és suli után hazafelé útba esik nekik a könyvtár.
2013. jan. 7. 16:03
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Úristen, ilyen emberek léteznek, hogy ennyire kiközösítika bnőjüket? Na az iylet rúgnám ki páros lábbal. Oda megy a bnőd, ahova akar, nem kell engedélyt kérnie tőled kis dedóka
2013. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Biztos vagy te abban, hogy könyvtárba mennek? És ha könyvtárba akar menni, miért nem téged hív? nem értem..
2013. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
könyvtár aha :D
2013. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Igen, miért ne? Ha meg akarna csalni, nem a könyvtárban tenné, sőt ha meg akar csalni, bárhol és bármikor megteheti. Szerintem nem szabadna ennyire lekötni a másikat.


25l

2013. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha te nem mászkálsz kettesben más lányokkal,akkor tőle is elvárható hogy ne tegye.
2013. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Úristen, én nem kérdeztem meg anno, mikor iskolába jártam, hogy elmehetek vagy szóba állhatok-e a fiú osztálytársaimmal...

Nálatok ezt meg kell kérdezni, engedélyt kell kérni a másiktól??

2013. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Szo se lehet rola. Ráadásul könyvtárba. Osztálytárs. Na adnék én neki, hogy az egyik szeme nézné a másikat. Majd én megmondom, hogy mit csináljon az ocska cafkája. Mert, hogy kiküldöm az ut mellé, hogy keressen nekem egy kis inni, elcsajozni valo pénzt, az rendben. Még, hogy könyvtárba? Teljesen felháborito! (Jol foglaltam össze? :-)
2013. jan. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!