Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik ha egy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy?

Figyelt kérdés

Fiú zavarba jön ha veletek beszél.

Ha nem páva.

Ha imádja a küzdő sportotkat,de csak csinálni.

16/f

Korombéli lányokra gondoltam de bárki írhat...



2016. febr. 19. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Jah, de hogy érted, hogy "imádja a küzdõsportokat, de csak csinálni"? :D
2016. febr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosak a félénk srácok. De nem nagyon írtál magadról semmit. Ezekből igen.

16/l

2016. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem hogy én magam kuzdo sportozom de tvn vagy ilyrsmin nezni egyaltalan nem jo.

Kulso barna haj es szem nem tudom h jol nezek-e ki nem is fontos de mar szolitott le lany hogy ismerkedne szoval nem vagyok csunya sem...

2016. febr. 19. 20:27
 4/17 A kérdező kommentje:

Gondoltam meg irok 173 cm magas vagyok. Kb minden tipusu lany tetszik nekem, de hozzajuk szolniar nehez pedig nagyon romantikus nyalas gondolataim vannak...

Az osztalyomban senki nem utal es viccesnek tartanak de még nem volt barátnöm az utobbi jó vagy rossz a lanyoknak tetszik az abszolut tapasztalatlan fiúk?

2016. febr. 19. 20:33
 5/17 anonim válasza:
szerintem a legtöbb veled egy idős lánynak nem olyan fiúk kellenek akik velük egy idősek, és itt nem arra gondolok hogy pl egy 25 éves csávó kell nekik.. 16L
2016. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oh egy fontos reszlet mert tudom hogy ez bejon kockas a hasam 😃 de nem aza szet gyurt.
2016. febr. 19. 20:35
 7/17 A kérdező kommentje:
Hatbebben van igazsag de nem tudom hogy ez mert igy van alapvetoen mindig bunkokkal jonnek ossze akik 2 3 evvel idosebbek naluk 😞 pedig en nem vagyok paraszt az a odabújos tipus lennek ha lenne mar valakim 😊
2016. febr. 19. 20:43
 8/17 anonim ***** válasza:

Villogj a kockáiddal és a lányok felét már megnyerted. Most teljesen komolyan. És inkabb a "jó" lányoknak jön ez be.

2. voltam

2016. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 NeymarjrLau ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nálam jobban ne jöjjön zavarba:D de amúgy igen, aranyos
2016. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De nekem nem jonnek be azok a lanyok akik a facebookon elnek... Egy magamhoz hasonló lányt hogy vegyek le a talparol vagy elég ha hozza szolok esmar mind a ketten pirulunk😃
2016. febr. 19. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!