Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik ha egy?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszik ha egy?

Figyelt kérdés

Fiú zavarba jön ha veletek beszél.

Ha nem páva.

Ha imádja a küzdő sportotkat,de csak csinálni.

16/f

Korombéli lányokra gondoltam de bárki írhat...



2016. febr. 19. 20:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mi elott barmi megseetodne a facebookon elessel sajnalom, csak ha van eleted mert kell egesz nap fent lenni es kepeket kirakno hogy... Amugy nem ide tartozok de az mit jelent ha fotóhoz oda van irva hogy 10/? Ha lajkolsz?
2016. febr. 19. 21:15
 12/17 A kérdező kommentje:

Bocsi nem tudok irni...

Szoval az eloOnel az elso mondat meg mielott valaki megsertodne bocsanatot kerek...

2016. febr. 19. 21:17
 13/17 anonim ***** válasza:

Abbol amit irtal rendesnek tunsz.... Bar a belsodrol eleg keveset irtal....

Am meg nekem is kockas hasam van :-P :-*

15/L

2016. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: Muti!:D
2016. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos tud lenni ha egy fiú zavarba jön :)

A küzdősporttal személy szerint nincs bajom, és nagyon bejön ha egy fiúnak kockás a hasa :D

2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem személy szerint bejön. Azt hogy küzdősportozol, szerintem nem gond. És az hogy zavarba jössz, az szerintem cuki. Meg amúgy is, ha jobban megismerkedsz majd a lánnyal biztosan nem fogsz már zavarba jönni. Szóval így összességében minden rendben van veled az olvasottak alapján. 16/L
2016. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat kedvesek vagytok😃
2016. febr. 21. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!