Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen az első óra (nem...

Milyen az első óra (nem ismerős) személyi edzővel teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés

15/L

Jővő héten beiratkozok a konditerembe (semennyire sem ismerem a gépeket) éppen ezért személyi edző segítségét kérném. Csak kezet fogtuk egymással. Félek attól is hogy kinevet mert elég vékony lány vagyok.

Mit fogunk csinálni? Közben ő beszél majd velem? Ti tapasztalataitok?



2016. jan. 24. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Az érdekes lenne ha a személyi edző kinevetne bárkit is. Főleg, hogy belőled él. Ha rendes személyi edző nem egy kókler rendesen elmagyaráz mindent majd töviről hegyire a táplálkozástól elkezdve nyilván egészen a gyakorlatok kivitelezéséig. Figyeli, hogy mit csinálsz, folyamatosan korigál.
2016. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%

Igen jo esellyel ki fog nevetni ha nem nyomsz legalabb 50 kg-al elso edzesen hiszen igy szokas a kezdokkel. Mindenki teged fog bamulni a teremben meregetnek majd osszesugnak a hatad mogott, hogy milyen csoffadt vagy. Elso oran gyakran szopni is kell a lanyoknak ez amolyan beavatas. Az oltozobe levetkoztetnek majd a csajok, hogy eldontsek kinek leszel a csaja vagy a csicskaja. Egy honapig legalabb csak sulyokat fogsz pakolni masok utan es vigyazz nagyon, hogy ne nezz senkinek a szemebe mert az tiszteletlenseg. Vigyel magaddal csokit es cigarettat mert azert cserebe vehetsz vedelmet.....


Ti komolyan igy kepzelitek el az edzotermet ugye?

2016. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

konditerem=alcatraz

valamiért mindenki ezt hiszi :D

2016. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Cortez70 ***** válasza:
Nincs olyan edző aki kinevetne. Azért fizeted, hogy segítsen.
2016. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Abban a teremben ahova én járok vannak lányok is edzőként, sőt, van olyan akinek van csupa nagyon vékonyból/duciból álló 10000%-osan kezdő csoportja (2-3 embernek tart egyszerre edzést), és nem neveti ki őket.


Ha ez jobb, akkor próbálj olyan edzőt keresni, aki ilyen csoportokat is visz.


Az első edzésen ki fog kérdezni, hogy mit akarsz elérni, megnézi, hogy most kb mit bírsz. Ne lepődj meg, de fiatal vagy nagyon, és vékony, így inkább saját testúlyos edzéseket fog mutatni, esetleg babzsákot, labdát, gumi szalagot, apró kézi súlyokat.

2016. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 *Glissade* ***** válasza:

Engem még edző nem nevetett ki, viszont nem egyszer láttam már olyat, hogy az épp szabad "unatkozó" edző, a másik edző óráit, edzéseit nézi közben jókat mosolyog, vagy egy másik "izomaggyal" kibeszélik...

Nem rossz indulatot, hanem inkább nagyképűséget éreztem.

2016. jan. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 *Glissade* ***** válasza:
Egymás tanítványait szerintem rendszerint kibeszélik...
2016. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 *Glissade* ***** válasza:

De az unalmában "mozizó" embereket nem tudod elkerülni. :)))

Nem kell velük foglalkozni!

2016. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem fog kinevetni, az a dolga, hogy segítsen. Szerintem első edzésnél általános az, hogy felméri az erőnléted, állóképességed, aztán összerak neked egy edzéstervet és elkezditek együtt. Megmutatja milyen gépet hogyan kell használni stb.
2016. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha lemész egy edzőterembe kb az 5% néz ki jól, a többiek kövérek, soványak, a versenyzők is be vannak hízva év közben, senkit nem érdekel egy idegen hogy néz ki, max szívatják egymást ismerősök a fizikumukkal. Az edző főleg nem nevet ki, találkozik 45 kilós sráccal, 110 kilós 50 éves nővel, sorolhatnám, az hogy jó fizikumú vendég keresi ritka eset.
2016. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!