Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túl vékony lány első konditere...

Túl vékony lány első konditerem edzővel? Tapasztaltabbak tanácsai?

Figyelt kérdés

Magas, nagyon vékony lány vagyok, 15 éves. Adott egy lehetőségem a szüleim részéről, hogy eljárhassak konditerembe és mivel életemben először mennék személyi edzővel, akit csak látásból láttám még és kezet fogtunk,(1 óra, 2500FT), fogalmam sincs mire számítsak.

Elég kigyúrt ember az edző, de mosolygós.

De viszont félek, hogy kiröhög magában, hogy mit keresek én ilyen kis csatra lány.

No meg aztán mivan ha olyan rossz vagyok, hogy esélytelen? (csak felvetett opció, nem azt mondom hogy rossz vagyok)

Mire kell számítani az első órán? részletesen!

Tudom hogy ez edzőnként eltér, de a formula nagyjából ugyanaz.

Köszönöm szépen a segítséget.:)



2015. szept. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

valószínű,hogy ő is nagyjából ugyanennyi idősen kezdte mint te vékony vagy dagi srácként ahogy a legtöbben.

ezért ha valaki akkor ő megérti mi a szitu nem kell paráznod csak csinálod amit mond nyafogás ciccegés nélkül.

2015. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudjuk milyen ember így látatlanban, de vélhetően élvezi, hogy segít, végül is azért edző. :D


Mellesleg olyan nincs, hogy valaki esélytelen. (Pontosabban van, de ez csak fejben dől el, csak ne hagyd abba, és akkor jó lesz úgyis.)


Azt se lehet pontosan tudni, hogy mi lesz, de valószínűleg ad étrended, vagy legalábbis körbekérdezget, hogy táplálkozol, elmondja mikre kell figyelni, hogy kell kajálni edzés mellet, kérdezget egy-két dolgot sporttal kapcsolatban, sportolsz-e, vagy sportoltál-e korábban stb. Meg mutat gyakorlatokat, elmondja miből mennyit, hányszor csinálj. És korrigálni fogja. Igen, biztos, hogy fogja korrigálni. :D De az nem baj, az a dolga, hogy pontosan megmutassa hogy kell kivitelezni egy-egy gyakorlatot. Nyugi az első edzés tuti, hogy laza lesz.

2015. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodj el, hogy a személyi edzőket a versenyzőkön kívül - ők teljesen más okból - miért csak szinte a teljesen kezdők veszik igénybe. Ennek fényében gondold át, hogy ki fog-e nevetni.
2015. szept. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Felvetett opció? Formula?

Jézusom!

2015. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!