Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, inkább a vékony vagy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, inkább a vékony vagy a teltebb lányok? És mit gondoltok az utóbbiról mondjuk első látásra?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam mondta pár napja, hogy vicc, mert minden lány arra törekszik, hogy úgy nézzen ki, mint a modellek, pedig közben mindenki jól tudja, hogy a fiúk jobban szeretik, ha van mit fogni a lányon. Ezt csak én nem tudtam? Vagy egyáltalán igaz? Ízlés kérdése? És ha megláttok egy teltebb lány, mit gondoltok róla?

16/L


2016. febr. 19. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem rossz, de attól is függ, h mennyire vagy telt. Az oké, h adatot nem tudsz, de pl. erről a képről melyik hasonlít rád:


[link]

2016. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyértelműen a telt, de az se baj ha husika, duci a csaj, sőt annál jobb :) Egy csinosan öltözködő duci csaj láttán, főleg ha a Teremtő széles csípővel és kerek popsival áldotta meg nekem azonnal beindul a fantáziám és agyalok hogy lehetne megkörnyékezni :) A soványak nekem valahogy természetellenesen hatnak, de hát ez ízlés kérdése. Kinek ez, kinek az jön be.
2016. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A normal testalkat jon be! Amugy testzsir szazalekot nezz ne kilokat! A google keresobe beirva kiad jo dolgokat! A mersekelten vekony vagy kover meg elmegy egy bizonyos hatarig! Ja es fontos a noies oltozkodes!( szoknya harisnya stb) azok a nok akik ezeket nem szeretik viselni nem is tartom nonek max puncis mupaliknak! 35eves ferfi vagyok! ;)
2016. márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 aszlan válasza:
En inkáb a kicsivel telted lányokat szeretem nem dagad hajas legyen ojan 10-15plusz simán belefér.35-éves férfi vagyok.sexybek kivanatosak es erzekiek az ijen nok általában.
2016. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!