Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az első aktus idejét eltervezi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első aktus idejét eltervezitek/megbeszélitek, vagy csak úgy megtörténik és sodródtok vele?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi megbeszeltuk az elso elott, hogy fel legyunk keszulve :)

18/L

2015. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem beszéltük meg előtte, de magamban részletesen elterveztem és amikor nem volt ott, "berendeztem" a szobát hogy minden tökéletes legyen és semmi se zavarjon, ne kelljen kimászkálni ezért-azért.
2015. jún. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi beszéltünk róla, de különösebben nem volt mit tervezni rajta. Kb egy hónappal azután jött csak össze, mint, ahogy "terveztük" (beteg voltam), úgyhogy amikor végül eljutottunk odáig, már mindketten nagyon kívántuk, úgyhogy spontán is ment.:)

18/L

2015. jún. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerelemben, szexben tervezni??? Hol eltek? Reggel leultok es beirjatok a hatarido naploba " jun 10 szerda 13:57 smarolunk..." ???
2015. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a jelenlegi barátom a legeslegelső, én ő neki már nem.

Már a kapcsolatunk elején is tudtam, hogy vele szeretném elveszíteni a szüzességem, beszéltünk is róla.

Nagyon aranyos volt, kérdezgette, hogy hogyan szeretném majd, legyen-e valami különlegesség... Mondtam, hogy nem, nem szeretnék ilyesmit, legyen spontán.

Kb 3 hete voltunk együtt, mikor az ágyában fekve szeretgettük egymást és akkor mondtam, hogy na most.

Nagyon óvatos volt, egyáltalán nem fájt.

Azóta már fél éve vagyunk együtt :)

2015. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mandy1408 ***** válasza:
100%
Szerintem az a legokosabb, ha mindkét fél felkészül a maga részéről lélekben és agyban (azaz informálódik), aztán már az aktus szerintem inkább spontán módon történjen meg. Akkor nincs lámpaláz meg fölösleges agyalás. :)
2015. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Meg nem ártana a védekezésről is beszélni. Pl a három hete járós hsz-nél ez nem tudom, meg volt-e.

aztán ha ezt megbeszéltétek, azért nyilván lehet hagyatkozni a spontaneitásra is, de tudod szabály az, hogy csak akkor és csak azt, amit mindkét fél akar. Ha kényszerből fekszel le valakivel, mert úgy érzed, hogy ő már nagyon akarja, de te meg még nem, annak nem lesz jó vége, el sem tudod engedni magad pl.

2015. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!