Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy aztán mégis kicsi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy aztán mégis kicsi?

Figyelt kérdés

Igen,tudom... Egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést :)

Ez inkább a fiúkhoz szólna:

Hogyan állnátok, ahhoz hogyha annak a lánynak kis melle lenne,akivel már kezd alakulni valami / esetleg a össze is jönnétek? (Mármint úgy,hogy ha a nagyobb melleket szerettétek eddig, és most úgymond "bele kell törődnötök" abba,hogy neki kicsi van.) Szóval ez mennyire zavarna titeket az elején? Mennyire számítana ez nektek?

Csak őszintén!


(A korotokat is légyszi írjátok le :))



2016. febr. 24. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%
Meg ma mar a segg az uj mell azt meg lehet novelni
2016. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nem kezdene alakulni semmi, mert kismellű lánnyal nem kezdek ki!

Én azzal tisztelem a női nemet, hogy megkímélem a kismellű lányokat magamtól, mert tudom, hogy max. 2 alkalom után szexuálisan nem lennék képes vonzódni hozzájuk - bármilyen szuper belsővel is rendelkezik! És egy jó kapcsolathoz igenis nagyon kell a folyamatos vonzódás, kell a jó szex!

Gondolom az a tiszteséges, ha őszintén megmondom a véleményem, nem kezdek itt idióta lelki dumákba, nem vágom át szegény csajszit - elég nagy baj, ha a mellnövelő génjei lustálkodnak.

2016. febr. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
A mellnövelő génes szöveget leszámítva egyetértek az utolsóval!
2016. febr. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vagyok vele, hogy a kismellű lányok nem tetszenek, csakis a nagyok, szóval nem is közelednék felé.

F26

2016. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte válaszokat! :)
2016. febr. 26. 18:37
 16/22 anonim ***** válasza:
Ha valakihez érzelmileg vonzódsz akkor nem fog számítani mekkora a melle! Én is a nagy melleket részesítem előnyben, de szó sincs arról, hogy az alapján választanám ki életem párját! Persze előny lenne ha "lenne mit fogni", de közel sem minden a mellméret! 24/F
2016. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Tudod 16-os, majd ha leéltél egy nővel - nem sok - csak 10 évet, és a nagy melleket szeretted, de kis mellút vettél el, akkor nem fogod kívánni, elhidegültök, és elváltok...

Persze ez az érzelmes maszlag jól hangzik, csak hosszú távon nem működik!

És tisztességtelen hiú ábrándokban ringatni a kismellű csajokat ilyen álszent dumával, mert ők is érzőlelkek, és kár hitegetni őket!

2016. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Miért is 17-es? Ha csak szexre vágyom igen a nagy melleket előrébb helyezem! De ha nem akkor igen is számít kinek milyen a belsője mert hiába lehet valaki nagyon jól kinéző nagy mellű csaj ha nem "olyan" belül akkor az sem fog hosszú távon működni! Én a nagy melleket előnyben részesítem igen, de nem írtam, hogy a kis mell nem jó! Ebben semmi álszentség nincs mert tudod vannak olyanok akik mind a kettőt szeretik!
2016. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A mell az mell ha mar dugtok szerintem mindegy mekkora csak legyen
2016. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha szeretsz valakit, akkor elfogadod őt az esetleges hibáival együtt. De ez amúgy most jelen helyzetben nem úgy hiba, csak hogy ami esetleg nem tetszik a másikban, azt elfogadod, mert örömet okoz neked a társasága.
2016. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!