Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem merek elmenni koedukált...

Nem merek elmenni koedukált edzőterembe, viszont a városban csak egy női terem van, ami irtó kicsi és szó szerint harcolni kell a kardio gépekért. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

itthon csak szobabicaj van és úgy döntöttem elmegyek női edzőterembe. Viszont ami ott van nem igazán tetszett. Összvissz 2 futópad van, egy elipszis tréner még két lépcsőző gép, amik persze állandóan foglaltak. 155 centi vagyok és 54 kiló, és nem merek olyan helyre menni ahol vannak pasik is, netán bombatestű csajok is. Mit csináljak ?

20/L


2015. aug. 4. 14:30
 1/5 anonim válasza:
hidd el, eloszor is nem veled fogalalkoznanak a tobbiek, nem bameszkodni jarnak oda. masodszor meg, ha elhizott lennel azt meg megertenem, de ilyen parameterekkel -azon kivul, h az atlagnal egy kicsivel alacsonyabb vagy- nem sok szegyelni valod van. harmadszor pedig nem csak bombatestuek lesznek ott, hanem olyanok, akik meg toled is jobban szegyellik a testuket, de van akarat erejuk. en egy 20 eves fiu vagyok, es mondhatni szepen kidolgozott testem van, es ha meglatok mondjuk egy elhizottabb embert a konditeremben, nem rohogni fogok rajta meg mutogatni, hanem meg meg is jegyzem magamban, h milyen elszant a valtozas erdekeben es ezt dijazom is :) szerintem nincs mit szegyelned :) sok sikert!
2015. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyenkezned, mindenki volt kezdő. :) aki röhög, azzal nem kell foglalkozni, de a többség kedves és segítőkész szokott lenni, hamar felzárkózhat az ember. néhány alkalom után olyan lesz, mintha évek óta oda járnál. ilyesmi ne tartson vissza :))
2015. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon frusztrált vgayok, mert még a női terembe is nagyon néztek a fiatal csajok, pedig ők jóval 80 kg felett voltak :( De lehet csak azért, mert új vagyok ott, de akkor is nagyon kellemetlen,így még jobban félek olyantól ahol srácok is vannak.
2015. aug. 4. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
A konditermekben kb. a filmekben vannak csak bomba testű emberek. Mindenki elkezdte valahol, senki se fog kinézni.
2015. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromság, hogy szerintem csak egy kifogás, amivel ámítod magadat is.
2015. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!