Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rút kiskacsa egy csúf srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rút kiskacsa egy csúf srác mellett megszépült? Miért vannak még együtt

Figyelt kérdés

Van egy lányismerősöm akinek nagyon megnyető személyisége van.Nagyon szimpatikus igazi havercsaj. Amikor megismertem akkor egyáltalán nem sminkelte magát, nem adott az öltözködésére ( semmi csinos ruha). Szval külsöre nem kellett sokáig senkinek. Egyik eléggé különc elvont havarom pártfogásába vette a lányt. A srác full rút de tényleg. aztán egy pár is lettek. Félévig nem láttam a lányt. Mostanra igencsak kivirult. Csinos fiatal lány lett és a stilusa se változott. A srác nem változott semmit. Szval eléggé érdekes pár :D a srác büszke a barátnőjére hisz kb ő alakitotta át.

A lány sokkal jobb pasit is kaphatna de neki ez a rút kell. Tudom h szereti. De akkor is nem illenek össze. A szexi aranyos lány és a játékfüggő olvasott csávo.

Ti erről mit gondoltok? A lány 20 éves a srác 25



2016. febr. 25. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsések hogy vannak egymásnak és így szeretik egymást! Remélem boldogok lesznek:)
2016. febr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan azert mert a srac elfogadta ot amikor csunya volt a lany es a lanynak meg igy tetszik a srac ahogy van legyenek boldogok es sokaig :) mondjuk en is lattam mar olyan lanyt aki csunya volt most meg bomba no lett de o el is adta magat rendesen remelem ez a csajszi nem igy lessz
2016. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szereti es szerelembol van vele. Sok boldogsagot nekik.:)
2016. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szép történet :) tetszik (Y)
2016. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Valaki itt nagyon féltékeny.

Tudod vannak olyan párok akik elfogadják egymás úgy ahogy vannak ezt úgy hívják,hogy igazi szeretet.Lehet neked nem tetszik a srác neki viszont igen nem mindenkinek ugyan az ízlése.Neki ő a leghelyesebb mivel vele van.

2016. febr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy túl sokat foglalkozol más dolgával.
2016. febr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű, hogy az irigység beszél belőled, kedves kérdező :) majd találsz te is valakit, és akkor nem fogsz másokkal foglalkozni
2016. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Öröm olvasni hogy még ilyenek is előfordulnak manapság, ezt a párost kéne bemutatni a 15 éves kis szexmániásoknak hogy ilyen egy igazi, szép kapcsolat. Példaértékű.
2016. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok ban tényleg szeretik egymást. S igen féltékeny vagyok, mert ez a lány nem olyan mint a mai könnyűvérű lányok. Nagyon értelmes és igazi támogató személyiség, regeteg lelki értékkel rendelkezik. Manapság pedig jól is néz ki. Jó egypár pasi legyeskedik körülőtte. De ő mindenkit szépen elutasít.
2016. febr. 26. 10:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem még együtt vannak.
2020. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!