Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnánk iskola mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk iskola mellett is több időt együtt tölteni? 17/L

Figyelt kérdés

Én 11-es vagyok, a barátom végzős, de nem ugyanabba a suliba járunk. Közel lakunk egymáshoz, viszont nem olyan jó a két város között a közlekedés.

A nyáron jöttünk össze.


Ő nagyon szorgalmas, jó tanuló, én egy kicsit lusta vagyok, de idén szeretnék többet tanulni.

Volt, hogy suli után átjött, de akkor nem tanultunk, mondjuk aznap csak neki lett volna tanulnivalója, de inkább otthon tanult utána.

Hogy tanulhatnánk egymás mellett úgy, hogy ne terelődjön el a figyelmünk? Vagy hogy osszuk be a tanulást úgy, hogy legyen időnk egymásra is?


2015. szept. 12. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt tanulni úgyse fogtok, ezt adjátok fel. Viszont szerintem a péntek délutáni egymáshoz átmenetel jó lehet, mert akkor szombatra nincs lecke, tanulnivaló közvetlenül. Ha van idő akkor meg hétvégén is találkozhattok, akár valahol a városban vagy kint a természetben, ha szülőket nem akarnátok bevonni.
2015. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
őszintén, annak mi értelme lenne, ha te lemennél hozzá vagy ő hozzád, és egymás mellett ülnétek és tanulnátok a saját dolgotokat? olyan mintha ott se lenne..
2015. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En jobban erzem magam, ha tudom, hogy ott van, meg ha csak egymas mellett ulunk es tanulunk, akkor is.
2015. szept. 12. 19:33
 4/4 anonim válasza:
én 10- es vagyok a párom dolgozik este hatig hétfőtöl szombatig. mi ezt ugy szoktuk megoldani hogy ha nem fáradt hétköznap elmegyünk 1-2 órára sétálni de ez hetente max 2szer fordul elő de valamit tiztáztunk... a vasárnap reggeltől estig csak a miék olyankor mindketten szabadok vagyunk :) végig tanulom a péntek délutánt meg a szombati napot hogy vasárnam együt legyunk :)
2015. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!