Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány, aki nem sminkeli magát és nem áll be a sorba a többi divatmaca közé, de attól még nem csúnya, az nem is álmodjon arról h jól kinéző pasikat érdekelni fog (nem páwákra gondolok)?

Figyelt kérdés
Illetve létezik egyáltalán olyan pasi,aki helyes,az alkata is sportos,ezek mellé értelmes,hűséges,és normális lányt szeretne?
2016. febr. 27. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg,hogy valaki sminekli magat,nem lesz egybol divatmaca. A smink szerintem olyan szempontbol alap igenyesseg,hogy pl ha csunya a borod jobb,ha kicsit korrigalsz rajta.

Illetve igen,letezik. Nem is egyet ismerek.

2016. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én olyan pasi leszek, mint amit leírtál. Nem vagyok csúnya, csak van rajtam egy kis felesleg, de már csak idő kérdése és leadom, dolgozok rajta. Viszont SOHA nem kezdenék olyan lánnyal, aki fixen kiköti, hogy csak a jóképű, magas, sportos álom pasi kell neki.
2016. febr. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az ilyen lányok az eseteim,szívesen megismernék már egy ilyen lányt
2016. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megvan minden, de én nem sportos, hanem nagyon vékony vagyok :(
2016. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Igen. De ha ilyenek az elvarasaid sminkeld magad. Ilyen kikoteseid vannak akkor várhatsz az igazira egy darabig
2016. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
pff, bírom az ilyet, ne nézzük a külsőd, de te is a helyes farkokra vágsz :D szánalom, tényleg nincs még egy olyan lány, mint a barátnőm
2016. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te és ezt a kérdést már én is fel akartam ma tenni csak te megelőztél.
2016. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vagy is hát nem teljesen mert én kedves vagyok mindenkihez és szeretnék olyan embert találni aki olyan mint én


Utolsó voltam

2016. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!