Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom jobban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom jobban az idősebb férfiakhoz? ⬇

Figyelt kérdés

15vagyok,és sokkal szimpatikusabbak az idődebb pasik.10-15-20év korkülönbséggel.Tudom,hogy ez rengeteg.:D


Szerintetek miért vonzódom inkább hozzájuk?



2016. febr. 27. 09:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
54%

Kedves 9-es!

Hát tőled jóval idősebb...

2016. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
8-as nem érzem úgy hogy beteg az elmém, nem írta le a kérdező hogy akarja magának csak azt hogy miért tetszenek neki, ha nem látnád ott van a tisztelet a kivételnek, nem láttad vagy esetleg olvasni nem tudsz???
2016. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
81%

Te nem az idősebb férfiakhoz vonzódsz, hanem A FÉRFIAKHOZ. Egy 20 éves vagy az alatti fiú többnyire sok mindennek mondható, csak férfiasnak nem. Egy harmincas, negyvenes, vagy egy jó karban levő ötvenes férfi bizony könnyedén felkelti a nők érdeklődését, életkortól függetlenül. Egyszerűen már tudjuk, hogy mi kell, mi jó a nőnek, és ezt folyamatosan sugározzuk is kifelé. És a nő, a kis érzékeny receptoraival felfogja ezeket a finom jeleket, és érdeklődés támad benne, tudatalattijában pedig egy igen erős szexuális vágy ébred, amit gyakran maga sem tud megmagyarázni.


Mint majd magadtól is rájössz, a biológia viszonylag egyszerű dolog, gyakorlatilag minden a szaporodásról szól. Ne ijedj meg attól, hogy nőies gondolataid vannak 15 évesen, ezeket úgysem lehet elfojtani (nem is szabad, mert kárt tehetsz magadnak is, meg a jövendőbelidnek is).


Arra viszont vigyázz, hogy túl korán nem szabad kapcsolatba bonyolódnod, mert könnyen rosszul jöhetsz ki belőle. A tapasztalt férfiak megérzik a benned tomboló érzelmi viharokat, és többségük szó szerint könyörtelenül ki is használja a "nyitott kaput". Kár, hogy a szüleiddel, főleg édesanyáddal nem tudsz ezekről a kérdésekről beszélni, elég fontos korban vagy.

2016. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
30%
szerintem normális dolog. 33F :)
2016. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
46%

Én is így vagyok ezzel! :)

15 éves vagyok és gyakran előfordult velem mostanában, hogy elkezdtem vonzódni a férfiakhoz, de azok olyan álompasi félék voltak, akik világhírű színészek. :D

Egyszer volt olyan, hogy elmentem a keresztanyámmal meg az ismerőseivel, munkatársaival forralt borozgatni és volt a társaságban egy 33 éves pasi, egyből megtetszett, de azóta se láttam, meg amúgy sem volt komoly a dolog. Aztán amikor megnéztem a Magic Mike XXL című filmet...Wow! Pedig azok a fickók már vagy 40 fele pengetnek! XD A lényeg az, hogy ez nem Apakomplexus! Azért vagyok ilyen, mert már unom az olyan éretlen kis kamaszfiúkat, akik a mindennapjaimban körülvesznek. Ettől függetlenül még előfordul, hogy a tizenéves férfiasabb srácokra is felfigyelek a suliban. Nyugi, nincs velünk semmi baj, csak nem a mi stílusunk közé tartoznak a töketlen kisfiúk! :D

2016. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
#15: Mit kisfiúzol? Te is csak egy kislány vagy :) az írásod alapján pedig ugyanolyan éretlen...
2016. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
ez természetes, a fiúk amúgy is később érnek, mint a lányok
2016. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
Mitől lenne jobb egy kiélt megöregedett 30 éves unintelligens f@**, mint egy fiatal 19 éves srác?... Áruljátok már el lányok?... Szerintem sokkal jobb egy fiatalabb, de érettebb srác, mint egy kiöregedett f@**!!! Van egy lány ismerősöm, aki 15 éves... Még mindig nagyon tetszik, sőt kedvelem is, de sajnos összejött egy kopasz 30 éves f@***al... 19/F
2016. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
64%
kedves 18!a fiúk és a lányok nem egyformák, a lányok inkább érett fiúkra vágynak, akik nem nézik őket játékszernek
2016. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
40%
#19: Közben pedig pont az érettebb fiúk fogják a naiv fiatalabb lányokat kihasználni, idejekorán kicsikarni belőlük a szexet....hidd el, az ilyen emberek tudják, hogy kell rávenni, befolyásolni.....Tisztelet a kivételnek!
2016. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!