Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom jobban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom jobban az idősebb férfiakhoz? ⬇

Figyelt kérdés

15vagyok,és sokkal szimpatikusabbak az idődebb pasik.10-15-20év korkülönbséggel.Tudom,hogy ez rengeteg.:D


Szerintetek miért vonzódom inkább hozzájuk?



2016. febr. 27. 09:58
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
86%
És egyébként ha egy idősebb férfi tetszik a lánynak akkor a palik erre általánosságban hogy reagálnak ? ( légyszíves ne a szexista gondolataitokat írjátok le )
2016. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
86%
Mennyivel fiatalabb attól is függ. 30 körül tetszettem már 14 évesnek, de mondtam várjunk még pár évet. :)
2016. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

Szerelemben kor, magasság, testsúly nem számít, a kor amúgyis csak egy szám amit nem mindig lehet/kell figyelembe venni.

Ha kihasznál valaki az biztos hogy baj és az érzelmeid miatt lehet hogy nem is veszed észre.

Hihetetlen tudom, 47 vagyok (nagyon fiatalos), egy 15 éves pesti balettes lány szexelni akar velem. Egyenlőre halasztom....

2016. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

Betti/Tina!

Nem tudom, a pasik általában hogy reagálnak, nekem pl. nagyon jól esik!

2016. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
21%
Szia! :) Hasonló a helyzetem. Írok neked üzenetben. Hosszú lenne itt...
2016. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
61%

Hm.

Sajnos a kérdezőnek már nem lehet írni.Gondolom zaklatta egy tucat idősebb idézőjeles férfi...

25f

2016. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
75%
Én 32. évemben el váltam mert férjemmel nem működött már a szex úgy hogy az nekem boldogságot élvezeteket adjon, és van egy lány gyermekem. Ekkor elhatároztam hogy nálamnál jóval idősebb férfit szerzek magamnak, és találtam egy 56. évében járó férfit akivel már két éve élettársi viszonyban vagyok és nagyon jól működik minden, meg nem tudna sérteni figyelmes,segítőkész mindenbe, most tervezzük a házasságunkat.Nálunk a szex heti három alkalommal szokássá vált, nagyon figyelmes türelmes ki kitartó ilyenkor az élettársam, nagy odafigyelést szentel az előjátékra és az utójátékra is 40-50 percig is eltart, majd szeretkezésünkben odafigyel arra hogy együtt tudjunk élvezni, ha kell kivár visszatartja magát, de van olyan is amíg az élettársam először elélvez bennem én addigra négyszer ötször is elélvezek egymást követően.Nem lehet elmondani azt a jó érzést amit a fentiekben leírtam. A volt férjem nem törekedet az előjátékra, Ö egyből csak a szexre törekedet és két perc alatt elélvezett és ott hagyott lezuhanyzott és ennyi.Szeretjük egymást végre eltudtam azt érni amire vágytam. Sajnos a mai fiatalok csak arra törekednek hogy nekik jó legyen a szex azzal már nem törődik hogy a másiknak jó volt e vagy sem.Tudom sok házasságban is így működik a szeretkezés, aztán azt mondják milyen boldog házasságban élnek.Na ez miért jó? Nem szégyen az ha egy fiatal nő egy nálánál jóval idősebb férfit választ magának, ezt kipróbálás után mindenki igazat ad majd nekem.Egy idősebb férfi az szeret átölel és mindenre oda figyel amikre egy fiatal ember nem.Akiknek nem jó a férjük bátran le kell cserélni 20-25 évvel idősebb férfire és fogjátok tapasztalni a fentiekben leírtakat.
2016. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 HungarianDoge válasza:
82%
Azért vonzódsz ideősebbekhez mert nem akarsz járni ilyen nyúlbélákkal....
2016. dec. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Hozzám is vonzódhatnának már a lányok........ (Igaz, hogy fiatalabbnak nézek ki a koromhoz képest........) Vannak itt Komárom-Esztergom megyei lányok? 20/F
2016. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
25%
#27: Ne vedd már el az eszét szegény fiatalabb lányoknak....Nem feltétlen korfüggő, hogy ki mennyit törődik a párjával. Én 22 éves vagyok és maximálisan törődő vagyok egy párkapcsolatban. Ha a barátnőm egy idősebb férfi miatt hagyna el, kiröhögném és azon szörünyülködnék ,miféle lánnyal voltam idáig együtt. Korom beliek amúgy se legyenek együtt 15-25 évvel idősebbekkel együtt, mert az abnormális.
2016. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!