Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok és az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok és az idősebb férfiakhoz vonzódom. Mondjuk úgy 35- 45 évesekhez. Lehet ennek az oka, hogy mindig is nagyon rossz volt a kapcsolatom az apámmal? Tudom, hogy lelkileg nem egészséges. Lehet ezen segíteni? Változni fog?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, keresel egy huszonéves FÉRFIT (hasonlót mint én), és Ő megmutatja neked, hogy kognitív disszonancia amit hiszel.

25F

2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ez az oka. Magatol nem fog elmulni, de segiteni lehet rajta.

Azt kell megtanulni hogy hogyan tudsz magabiztosan, onallo nokent kotodni masokhoz, megbizni masokban, egyenrangu kapcsolatot kialakitani.

2016. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Apakomplexus.

Olvass utána.

2016. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen ,általában attól van.

De én pl teljessen jóba vagyok apámmal és mégis 36éves a párom. Mindig az időssebb pasikhoz vonzódtam.

N/24

2016. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy az az oka. Volt ilyen több is az ismeretségi körömben. Fiatal lány, jóval idősebb pasival...

Kérhetsz segítséget pszichológustól, biztosan tud ebben segíteni, vagy magyarázatot adni. Nem biztos, hogy rendellenesség, nem tudom, mivel nem vagyok szakember. De a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy te változtatni akarsz ezen.


Ez a dolog változhat is persze. Megpróbálhatsz ismerkedni a fiatalabb korosztályban is. Akár velem is

25F

2016. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromság..Nekem teljesen jó viszonyom volt az apámmal még is az idősebb generációhoz vonzódtam.Miért kéne ezen változtatni.Nem betegség.Anno a barátnőim röhögtek,hogy apakompleszusom van most meg 28 évesek vagyunk és mindegyiknek idősebb párja férje van.8 éve vagyunk együtt a párommal most várjuk a második babát...És teljesen normális kapcsolatunk van.
2016. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!