Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek majd? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek majd? Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés

A barátommal már évek óta együtt vagyunk, de az elmúlt hónapokban elég furán viselkedik, vannak dolgai amik miatt elég gyanusan viselkedik... Főleg hogy állandóan csak "kanbulizni" jár a haverjaival, úgy érzem én ki vagyok rekesztve a társaságból, pedig régen nem volt ez így...


Most is mondta, hogy benéznek a városba a haverokkal, erre mondtam hogy akkor megyek én is. Erre elkezdett hisztizni, hogy de ne menjek már, ők beszélgetni akarnak, meg én úgyis csak unatkoznék, blablabla, de nem érdekel, megyek és punktum. Azóta meg nem szól hozzám.


Szóval szeretném ha ez megszűnne és újra a "tagja" lennék a társaságnak, ahogy régen is és nem menne a hiszti, ha én is mennék velük bulizni. Ezt hogyan érhetném el? Hogyan viselkedjek?


2016. jan. 8. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Csajozni kezdett a haverokkal, azért nem mehetsz vele mostanában már. Én nem tűrném...
2016. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

En kirugnam. Kerdes nelkul. A helyzet onmagaert beszel. Azaz noket szed fel es..

N

2016. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha egyszer, amikor épp nincs "helyzet" vagyis nem aktuálisan indulni készül, akkor ahelyett, hogy a nyakába varrnád magad, egyszerűen leülteted és elmondod neki őszintén, hogy hiányoznak a régebbi társasági esték, és szeretnél a tagja lenni a társaságnak. Valamint hogy szeretnéd tudni, hogy esetleg te csináltál-e valamit, ami miatt nem akar vinni. Ha ilyen alkalmakkor régebben bevágtál pár királylányos hisztit, ne lepődj meg, ha inkább otthon hagy. Ha meg jól éreztétek magatokat mindig, akkor tényleg fura, de akkor lehet beszélni róla.
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!