Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előnyös?

Figyelt kérdés

15éves lány vagyok szőke haj barna szem. 170cm 55kg. Szeretek sportolni. Hobbim foci röpi. Szeretek a barátaimmal lenni. Szeretek segíteni másoknak. Sokan mondják jószívű kedves és aranyos lány vagyok.


Ez nektek fiúk mennyire jön be??



2016. febr. 27. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Neeeeee ezek annyira semmit mondó dolgok. Minden lány ilyeneket ír magáról (vagy minden második) így persze, hogy pozitív válaszok érkeznek. Nagyon ravasz, de én már azt várom, hogy mikor jön egy tökös gyerek (vagy csaj) aki le mer írni negatív tulajdonságokat is :D
2016. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
egyszerűen nem is lehet belédkotni :D
2016. márc. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!