Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire előnyös a Facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire előnyös a Facebookon való kezdeményezés?

Figyelt kérdés

Ismerem a lányt úgymond, talán belém is van habarodva, csak én képtelen vagyok élőben a szemébe mondani amit érzek, egyszerűen nem találom a szavakat, és lesokkolok. Ezért gondoltam, hogy majd facebookon próbálkozok, de nem tudom, hogy ez mennyire lenne rossz, esetleg kiábrándító? 2-3 hónapja ismerem~, mondjuk nemigen beszélgettünk még, csak egy közösségbe járunk a hét 5 napján, és úgy egymás mellett beszélgetünk másokkal, és onnan ismerjük valamilyen szinten egymást, hogy azért milyenek is vagyunk valójában.(icipici hallgatózásokból meg ilyenekből:D)


Valaki segítség, nem bírom már nélküle!:(


2015. dec. 16. 12:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyis nem arról van itt szó, hogy nem bírom nélküle, csak szétszaggat ez belülről, hogy nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Tehát van életem az mellett is hogy ő létezik, de mindenképp hiányzik ha hosszabb ideig nem látom.:D
2015. dec. 16. 12:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első mondat felét elég volt elolvasom, tehát nehogy Facebook-on merjél kezdeményezni, mert kész leszek, mint állat!!! Komolyan, hát beszarok. Ennyire nyúlbélák a mai fiúk?! Odamész és beszélsz vele! Ismered, valószínűleg beképzeled, hogy te is tetszel neki, de erre gondolj és ennyi. Pls, hagyjad a Facebook-ot!! Tehát ennyire nemférfi nem lehetsz!
2015. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korotok? Mert ez is fontos. Nyilván a személyes beszélgetés lenne a legjobb hogy lássa az arckifejezéseden hogy komolyan mondod és....írásban képtelenség érzékeltetni a hangsúlyt :)
2015. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2-es igazat adok neked, és tudnék olyan kifogásokat írni, amiktől még lehet te is meggondolnád magad az esetemben, de akármilyen múlt is van mögöttem, ez az igazság amit te írsz le, még ha ezt néha nehéz is bevallanom magamnak. Csak tudod az ilyen embereknek, mint nekem van egy amolyan láthatatlan erő, ami lefog minket ilyen esetben, akármennyire is a racionális énünk azt súgja, hogy menj és csináld, mert ez a legokosabb dolog amit tudsz tenni.. Nem az objektivitással van itt a gond, hanem a szubjektivitással. Az ilyen dolgoknak lelki háttere van, amit épp hogy a húúúú de nagy idősebb generációk okoztak a "mai fiúkba".. De ez is csak egy kifogás.. Ez van, nekünk nagyobb kihívásokkal kell szembeszállnunk mint a régebbi embereknek érzelmi téren, mivel nálunk sok mindent már manipulálva vernek a fejünkben, nem kimondott szavak által, amiből a legtöbbet lehetne tanulni.


#3-as köszönöm, igyekszek rendbe szedni magam, és megpróbálkozni, az a helyzet, hogy mindig a barátnőivel van, és nemigen találni olyan alkalmat amikor igazán egyedül lenne.. Talán egyszer kétszer, de akkor is úgy tesz mintha a telefonját bújná.

2015. dec. 16. 13:31
 5/7 A kérdező kommentje:
egyébként 18 évesek vagyunk
2015. dec. 16. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Van valamilyen közös témátok? Iskola, sport stb. Mert ha van akkor esetleg v.miről megkérdezheted facén, hogy nem tudod-e, vagy nem tudnál-e segíteni stb... ezzel meglenne az első lépés, onnantól kezdve ha ezen a vonalon haladsz, akkor meg is ismerkedhetek egymással, és hűtha bejösz neki így facén keresztül is :)
2015. dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

legyél férfi

állj oda elé és beszélj vele

valszeg sokkal jobban fogja díjazni mintha csak ráírnál stb.

2015. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!