Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem elsősorban lányokho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem elsősorban lányokhoz szólna, érdekelne a véleményük hogy adott esetben hogy viselkednének. Ti is hasonlóan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy dolog amit nem igazán értek jelen esetben. Adott vagyok én(22/f) és adott egy lány(20). Teljesen jol kijövünk elbeszélgettünk stb. Nemrég szóba került kettőnk között, hogy én többet látok ebben a dologban mint barátság. Igennel válaszoltam. Ez nem volt neki meglepetés, mert sejtette de azért rákérdezett. Innentől fogva 180fokos fordulatot vett. Nem hajlandó nekem válaszolni, és mivel egy baráti társaságunk van szépen lassan abból is kizárja magát. Hasonló korú lányok(18-22) ti ezt hogy reagálnátok le adott esetben? Vagy velem van a baj hogy őszinte voltam?
2016. márc. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon ugy nezki hogy nem jottel be neki !!! ma az elkepzelese

ezt hagyni kell !!

2016. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szrerintem nem akart tobbet es nem akart kinos szituaciokat maganak ezert teszi de szerintem nagyon jo hogy bator voltal es hogy oszinte
2016. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hagyni hagyom mert szerencsere nem vagyok arra raszorulva hogy fussak barki utan is. Igazabol a barati tarsasagos resze lenne az erdekesebb mert azt nem ertem. Sok ember van tudom hogy nem lehet mindenki mindenkinek megfelelo, de azert eretebben is lehetne kezelni a dolgokat. A batorsagommal meg semmit nem ertem de azert koszonom:)
2016. márc. 1. 15:12
 4/4 anonim válasza:
100%
Véleményem szerint kissé érthetetlen a viselkedése..ezt meg lehetett volna úgy is oldani,hogy leül veled és megmondja neked,hogy ő nem így érez de attól még szívesen marad a barátod..az meg hogy még a baráti társaságot is kerüli,szerintem kissé gyerekes viselkedés és nem egy jó megoldás :/
2016. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!