Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy 14 éves lány egy 19 éves fiúvak jár?

Figyelt kérdés
Csakhogy a társadalombaennyire elfogadott hogy egy felnött pasi egy gyerekkel jár..nem mai szemmel nézve, hanem úgy álltalában 14/L
2016. márc. 1. 23:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
62%
Mit szeretnél egy felnőttől,amikor még a boldog gyerekkorod kellene megélned?
2016. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem. De viszont a 19 évesek szeretik a naiv lányokat, na pont a 14 évesek azok.
2016. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Ha magadtól nem tudod, akkor mi mit mondjunk?

A te életed, senki nem szólhat bele.

Nektek kell ismerni egymást.

Semmivel sem rosszabb, mintha 15 éves volna a párod.

Csak vigyázzál magadra és ne csinálj olyat, amit nem akarsz. És tudjátok, hogy mit akartok!

2016. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Nem normális.

Gyerek-felnőtt kapcsolat.

Milyen ember az,aki majd 20 évesen, 14 éves kislányokat fűzöget?

2016. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértő válaszokat..nem én vagyok 14 éves és nem is vagyok lány..csak az egyik legjobb barátomnak (14 éves lánynak) akartam bebizonyítani hogy hülyeség amit csinál..és én 100%-ban eggyet értek a válaszokat..Köszönöm 14/f
2016. márc. 1. 23:43
 6/23 anonim ***** válasza:
43%

Mit kell beleszólni?

5 év korkülönbségről van szó. Nem kell nagy feneket keríteni neki.

2016. márc. 2. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

#6 5 év nem nagy korkülönbség egy 25 és egy 30 éves ember között, de minél lejjebb visszük a kapcsolat fiatalabbik tagjának korát, annál szembetűnőbb lesz a különbség. (pl szinte groteszk lenne egy párkapcsolat egy 10 és egy 15 éves között)

Ahogy már írták, ez egy felnőtt-gyerek kapcsolat lenne, ami nem egészséges, hiába jönnek sokan a "a mai fiatalok már csinálnak mindenfélét" dumával.

Egyáltalán nem normális, hogy egy felnőtt férfi kikezd egy olyan lánnyal, akivel messze nem egyenrangúak - a lány még javában iskolába jár, nincs sok tapasztalata a "való életről", amitől naiv, manipulálható és kiszolgáltatott lesz. Ez még csak nem is egy mondvacsinált indok; van jó pár tanulmány arról, hogy mennyire eltérő különböző életkorokban az ember elméje/gondolkodásmódja.

Viszont hihetetlenül károsnak tartom a kommentekben rejtetten megjelenő hozzáállást is, miszerint a 14 éves lány a hülye, amiért hagyja magát rábeszélni erre a kapcsolatra, meg hogy rá kell hagyni, mer az ő dolga. Ilyenkor (csak most az egyszer) ne elsősorban lánynak nézzük a 14 évest, aki "így jár, ha kihasználják, majd legközelebb jobban választ" hanem egy tapasztalatlan gyereknek, aki különlegesnek érzi magát, amiért egy (torz) felnőtt érdeklődést mutat iránta.

2016. márc. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

# 7: 19 éves a srác és máris felnőttként kezelik. Neked ez nem fura?

Nem 10 - 15 évesről van szó, vagy náluk fiatalabbakról, hanem 14 és 19 évesekről.

Én magukra hagynám őket, nem vagyok álprűd.

2016. márc. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
61%

Így van utolsó,végülis álprűdség azt gondolni,hogy a példa kedvéért egy egyetemista és egy általános iskolás nem egymáshoz illő...

Ez inkább téged minősít,ha ezt elfogadod,mint helyes és követendő példát.

2016. márc. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem se durván nagy a korkülönbség. Ebben a szakaszban a lányok amúgy is érettebbek szoktak lenni a pasiknál. Rngeteg 16 évest ismerek, aki 20+ éves fiúval járt.


Szóval nem ideális, de szerintem nem is vészes a helyzet, főleg ha szeretitek is egymást és nem csak szórakoztok.

2016. márc. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!