Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú leakar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú leakar fektetni? KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK HOGYAN RÁZZAM LE?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és van egy fiú akit már elég régóta ismerek. Tegnap este nagyon kanos volt,es küldött nekem képeket is...erre én azért beindultam,es hát elég perverz lett a tegnap este. De reggelre megjött az eszem,nem csinálhatom ezt 13 évesen. Hogy koptassam le ha tegnap este olyanokat írkáltunk? Megköszönném nagyon,ha valaki segítene!😒
2016. márc. 4. 15:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát ezzel én is így vagyok,de azért szerintem ráér még ez az egész..sott..
2016. márc. 4. 16:29
 12/23 anonim ***** válasza:
13 évesen mégis MI A FASZT AKARTOK???
2016. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Én semmit,ne mondd már nekem hogy nem voltak piszkos gondolataid 13 évesen.. Ez természetes..egyébként is a lányok fejlettebbek a koruktól..
2016. márc. 4. 16:36
 14/23 anonim ***** válasza:
Tudod ugye, hogy a BTK 14 év alatt a szexuális életet bünteti, ha a másik fél le akar feküdni veled, főleg, ha erőlteti is. Ugyancsak bünteti, ha olyan képet küldd neked. Szeméremsértés. Mondd neki, ha nem fejezi be szüleidnek szólsz és a rendőrségre mentek. Ezzel be fogja fejezni. Amúgy is 13 évesen inkább más témával foglalkozz..
2016. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13 évesen miért pasizik? Miért tűri azt, hogyha farkakat küldenek neki? Egy normális érett 13 éves lány azonnal ott hagyja az illetőt aki a nemi szervét küldözgeti képen és a szüleinek is szól. A srác sem lehet 100-as.
2016. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Altalaban fejletebbek de nem mindre igaz
2016. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Túl dramatizáljátok, túl lihegitek ezt a dolgot . A kérdező 13, az "udvarló" meg 15 :))) Van egy mondás, miszerint az egyik 19 a másik meg egy híján 20 .


"Mit tegyek, ha egy fiú leakar fektetni? ... én azért beindultam,es hát elég perverz lett a tegnap este ... Hogy koptassam le ..."


Döntsd el, hogy mit akarsz, lefeküdni vele, vagy bolondítani ? Mert ha nem akarsz tőle semmit, akkor nem bonyolódsz, bonyolódtál volna bele, vele kapcsolatba semmi hülyeségbe . Ne add alá a lovat, ilyen egyszerű, mondd meg neki kerek perec, hogy te 18 éves korodig szüzességi fogadalmat vállaltál és kéred ezt tiszteletben tartani .

2016. márc. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van egy olyan mondás. Meg az, hogy a szerelembe nem számít a kor. De tudod mi van a BTK ba? Ilyen erővel 9 évessel legyen egy 18 éves.. Nem? ..... No comment gyerekek...
2016. márc. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hat angyalom, lehet velem van a gond, de 13 evesen egyaltalan nem jartak a gondolataim szexen, sem egyeb hasonlon.

Eleg elkeserito a mai tarsadalom.

2016. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
De számukra ez az érett felfogás. \o/
2016. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!