Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy fiú leakar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy fiú leakar fektetni? KÖNYÖRGÖM SEGÍTSETEK HOGYAN RÁZZAM LE?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,és van egy fiú akit már elég régóta ismerek. Tegnap este nagyon kanos volt,es küldött nekem képeket is...erre én azért beindultam,es hát elég perverz lett a tegnap este. De reggelre megjött az eszem,nem csinálhatom ezt 13 évesen. Hogy koptassam le ha tegnap este olyanokat írkáltunk? Megköszönném nagyon,ha valaki segítene!😒
2016. márc. 4. 15:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Eleg szomoru
2016. márc. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De, ha egy komolyabb könyvet adnál a kezükbe akkor az első oldal után bizseregne az agyuk a nagy médiamanipuláció miatt. Már fantáziájuk és képzelőerejük sincs a mai fiataloknak.
2016. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok vele lefeküdni... Azt kérdeztem hogy hogyan koptassam le,és ez sikerült is..:) Köszönöm szépen mindenkinek,aki segített nekem(úgy a negatív,úgy a pozitív válaszokat egyaránt)!
2016. márc. 5. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!