Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell megtenni az elsö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell megtenni az elsö lépést?

Figyelt kérdés
Külföldön élek. Van egy magyar srác akivel úgymond egy iskolába járunk. Vagyis az iskolának van két iskolája két különbözö városbna. Ö jár az egyikbe, én pedig a másikba így nem találkozunk. Fél évvel ezelött volt egy bál ahol ennek a két iskolának a diákjai összegyültek. Húgom anyanyelvi tanárjának a fia és ez miatt van tudomásom arról hogy ö van. Aznap este kerestem öt de mivel még akkor fogalmam sem volt hogy nézhet ki ezért nem találtam. Késöbb derült ki hogy ö is keresett. Amikor megtudtam a nevét bejelöltem. Viszont azóta semmi nem történt. Felköszöntöttem születésnapján, de semmi több. Az anyukája sokat mesél róla a hugomnak is töle tudom azt is hogy nem szokott irogatni senkinek és nem is tetszik neki senki. Szerintetek írjak neki vagy nem érdemes ?

2016. márc. 6. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Tiszta rómeó és júlia :D
2016. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tesóm ráírt.. Mit tegyek? Milyen kérdést tegyek fel neki? Szerintetek megkérdezzem hogy tudja e ki vagyok?
2016. márc. 7. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki:) Nem vesztessz vele semmit:) Hajrá!
2016. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem fejeztem ki magam pontosan. A tesóm az én telefonomról írt rá. Két szót váltottunk és úgy köszönt el hogy "majd holnap folytatjuk". Szerintetek írjak rá ma is vagy várjam meg amég ö ír?
2016. márc. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!