Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy ez részemről sokkal több? Illetve nekem kell e megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés

Tavaly megismerkedtem egy fiúval. Mivel egy a munkáltatónk ezért van, hogy havonta párszor találkozunk.

Tavasszal volt egy céges kirándulás ahol kicsit jobban megismerkedtünk. Azóta minden nap tartjuk a kapcsolatot sms, e-mail, vagy facebook üzenet formájában. Két hónapja megváltoztak ezek az üzenetek. Miután már úgy érzem szinte mindent tudunk egymásról valahogy elkezdtünk a szexről beszélni. Abban a témában is mindent megbeszéltünk. Ki, hogy hányszor, merre, meddig szereti stb. Küldött képet is magáról és kérte, hogy én is küldjek. Most ott tartunk, hogy minden nap írunk, igaz néha laposabbnak érzem ezt, néha pedig egészen feltölt. Azt hiszem, hogy jókat tudunk egymás viccein nevetni. De elérkezett a csúcspontjához a dolog, szerintem ha innen nem lépünk tovább akkor csak hanyatlani fog ez. Említettem neki, hogy foglalkoztat a kérdés, hogy vajon, hogy jutottunk el idáig, azt mondta őt is. De konkrét dolgot egyikünk sem mondott. Arra vártam, hogy talán mond valami bíztatót kettőnkkel kapcsolatban. Mit gondoltok, hogy mondjam el neki, hogy én többet érzek iránta és nem csak azért írok neki, mert nem tudok mit kezdeni a felesleges időmmel? Vajon ő miért ír nekem ennyit?

Sajnos a fizikai távolság ( közel 200 km. ) mellett életkorunk sem azonos. Ő 26 én 32 éves múltam.



2016. jan. 25. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem találkozzatok. Nekem is van egy netes ismerősöm, akivel napi szinten írok(lassan egy éve :D ) és tudunk egymásról mindent. Csak éppen nem találkoztunk még sosem. Nagy a távolság...

Egyet értek azzal, hogy ha innen nem léptek túl hanyatlani kezd majd a dolog. Ezért is szeretnénk mi is találkozni már. :)

2016. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért nekem kell ezt az ötletet felvetni. Miért nem lép ő? Talán mert nem is akar?
2016. jan. 25. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Még nem említette? Szerintem ha nem érdekelnéd nem beszélgetnétek már olyan gyakran.
2016. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Mégis semmi egyéb jelét nem adja annak, hogy akarna valamit. Egyszerűen nem tudok eligazodni rajt. Mert az ember nem üzenget sokszor éjszakákon át egy munkatárssal.
2016. jan. 25. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell színt vallani, tudjátok magatoktól is, hogy hányadán álltok. Ha tovább akarjátok vinni, akkor valahogy össze kell hozni egy találkozót.
2016. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy ő nem hozza fel és nem értem miért.
2016. jan. 28. 08:06
 7/9 anonim válasza:
100%

Szia!


Én ugyanebben a cipőben jártam/járok. Megismerkedtünk, beszélgettünk, köztünk is nagy a távolság, nem igazán tudunk találkozni.Napi szinten ment a beszélgetés, minden témáról, jól megértettük egymást. Aztán egy idő után már éreztük, hogy valamit lépni kéne, mind a kettőnkben benne volt emiatt a feszültség, mégsem tettünk semmit. Aztán én voltam az,aki végül összeszedte a bátorságát (egyébként idősebb vagyok nála öt évvel) és bevallotta, hogy szeretné ezt komolyra fordítani. Legnagyobb meglepetésemre azt válaszolta, hogy ő is hasonlóképpen érez. Nagy megkönnyebbülés volt mindkettőnknek, hogy végre beszéltünk erről. Aztán sajnos mégsem lehetett a dologból semmi, mert ő rövid időn belül külföldre költözött... De most is tartjuk a kapcsolatot és az érzelmek is megvannak. Ha szeretnél erről bővebben beszélgetni privátban, szívesen benne vagyok :)

2016. febr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem írod a végére, hogy hány évesek vagytok, azt hittem volna, hogy 10 körül. Akkor még cuki ez a félénkség, most már csak hülyeség ez a gyávaság.
2016. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez borzasztóan gyerekes. Nem akarlak megbántani de 32 évesen nem beszélgetni kéne a szexről hogy ki hogy hányszor merre...

Erősen át kéne gondolnod hogy mit vársz ettől az egész dologtól.

2016. máj. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!