Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Ugy érzem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patricii kérdése:

Mit kéne tennem? Ugy érzem ez nem szerelem, de félek megtenni az első lépést. Segitség

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig!

A barátommal hamarosan egy éve együtt vagyunk, de én ezalatt már többször kételkedtem, de nagyon félek a szakitástol. Szerintem én nála jobbat már nem is találhatnék, mert kedves, megértő, nagyon szeret, harcol értem a szülei miatt és csupa jo dolgokat orolhatnék



2015. máj. 30. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugy erzem nem illek bele a barati tarsasagaba. Rendesek a baratai meg minden de nem vagyok kozejuk valo. Nem mondom, hogy jobbat erdemlek, mert jobbat nem talalhatnek nala, mert minden jo tulajdonsaga meg van, de nem azt erzem mint a kapcsolatunk elejen. Akkoriban meg barmit megetettem volna, mert nagyon belevoltam bolondulva es nagyon szerettem, de annyi minden megvaltozott. Sok rossz dolog tortent a szulei miatt, mert nem szeretnek engem, de o tovabbra is harcolt ertem, es emiatt sem szeretnem elhagyni, mert latszik h nagyon szeret. Sokat ketelkedtem, volt amikor ugy ereztem szeretem, de volt amikor mar teljesen ki voltam es ugy ereztem, hogy kesz en most kifogok torni, mert mar nem birom. Nm tudom mit kellene tegyek, mi a helyes ut, ugy hogy ne banjam meg. O az elso baratom es ugy erzem, hogy en mar unom, nem elvezem vele a sexet sem. Szeretnem mar kiprobalni masokkal is. Folyton egy masik fiun jar az eszem.. Ugy erzem rossz vagyok, de en nem tehetek rola. Nm tudom mit csinaljak, szakitsak vagy ne. JObbat soha nem kapok nala ! Vele letudnam elni az eletem, de ha egy ev utan igy van akkor mi lesz majd kesobb. Tudom, hogy azt mondjatok majd, h szakitsunk, mert ez igy nem mehet tovabb, de az se lenne jo, ha elhagynam, mert ugy is szenvednek..
2015. máj. 30. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted es masra vagysz akkor egy ilyen rendes fiuval nem baszarinthatsz ki. Lehet hogy te jobbat nem talal nalad de nagyon ugyfest o talal majd jobbat mint te. Aki szerelmes es tenyleg szereti a masikat annak egy ev egyutt let utan nem vagyik mas ferfira.

Ha nem akarod elhagyni akkor meg beszelj vele errol a dologrol es probaljatok ki uj dolgokat az agyban, de szerintem nem a szex a lenyeg...

18/L

2015. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alapján amit te leírtál, ne is húzd tovább az agyát. Tapasztalatból mondom, velem ezt egyszer eljátszotta egy lány, hozzáteszem annyira kicseszett velem hogy szakítás után 2 nappal már más karjában volt, szóval dobd ki, ne kertelj, had keressen olyat aki szereti. Ha csak azért vagy együtt vele mert csodálod, nem szerelemből, annak semmi értelme. Keress mást, ő is had keressen mást, így lesz mindkettőtöknek a legjobb.

18/F

2015. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem erdemli meg, de o folyton azt mondja, hogy o nalam jobbat nem is szeretne, mert nincs stb. Elszomorit engem minden hiddjetek el, mert ha tehetnem akkor en oszinten szeretnem, ha lehetne egy kivansagom azt kivannam, hogy tiszta szivembol szeretni tudjam, de az elet nem kivansagmusor, sajnos. Nem akarok rossz lenni, nem akarom, hogy szenvedjen, ezert is vagyok ketsegbeesve. Hiddjetek el en enm vagyok rossz, mert ha az lennek, akkor siman jatszadozhatnek vele meg meg is csalhatnam, de en nem ilyesmire nem is merek gondolni !
2015. máj. 30. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ne érdekelljen mit mond a pasid, mert természetes hogy most nem akar elengedni. Egy párkapcsolatban a szerelem a legfontosabb, nem fogod jól érezni magad vele ha nem szereted. Egyszerűen őt nem neked szánta a sors. Nyilván szenvedni fog emiatt a srác, de te nem. Érted? gondolj már magadra is.

#2 voltam

2015. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs #3 voltam nem #2
2015. máj. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nagyon felek, hogy megbannam a dontesem. Az elejen az amit ereztem nagyon jo volt, boldog voltam, minden a legnagyobb rendben, azt gondoltam mindig minden ilyen rozsaszin lesz majd..
2015. máj. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!