Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogok még az exemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fogok még az exemre gondolni?

Figyelt kérdés
Egy éve és egy hónapja szakítottunk,de én még mindig szeretem.Másfél évig voltunk együtt.Jó ,nem fáj már annyira,mint az elején,de azért még gyakran összeszorul a szívem,ha rá gondolok.Nem tartjuk már a kapcsolatot(elvetve 1-1 üzenet Max).18/l

2016. márc. 12. 14:18
 1/7 A harmadik szem ***** válasza:
Lesz ez még így se :)
2016. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha megszuntetef azt a par levelet elfogod majd felejtenni es talalsz jobbat is 😃 nem tudja kirol marad le 😊 de ha akarsz beszélgetni írhatsz...

16F

2016. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A harmadik szem ***** válasza:

#2

Mind amellett, hogy a lényege a mondanivalódnak az, hogy beszélgessen veled a kérdező, és emellett kifogásolható a válaszod is, nem fogok belekötni.

Legközelebb ne legyél ennyire lenéző az ellenkező nemmel szemben.

2016. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, természetes dolog, amin keresztül mész. Idővel el fog halványodni, aztán pedig elmúlik majd a fájdalom, és csak a szép emlékek fognak megmaradni.
2016. márc. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

A szeretet sosem fáj csak a hiánya.

Tehát ha találsz valakit aki szívből szeret, akkor minden rendben lessz.

Szerintem nagyon szép lelkű lehetsz ha több mint 1év után is szereted őt. Sajnos a szeretet ma már kevés emberben van meg, de mindíg lesznek kivételek.

Ne aggódj csak légy boldog!😃

2016. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha talalsz valaki mast teljesen csak akkor mulik el
2016. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én majdnem két éve szakítottam vele, mégsem tudtam elfelejteni a mai napig sem, akkor sem, ha volt más. Az, hogy még most sem felejtetted el, megér egy próbát, talán valahogy vissza tudod kapni.


Ismerek olyat is viszont, aki másfél évig szenvedett az exe után, aztán találkozott egy másik fiúval, és boldogabb, mint valaha.

2016. márc. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!