Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni? Most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Most ez lesz az első és nagyon izgulok. Vagyis nem első mert volt már egy próbálkozás de az pocsék volt. Szóval mit csináljak ajkak mozgása vagy valami?

Figyelt kérdés

2016. márc. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet elmagyarázni. Az jön magától. Az a lényeg, hogy ne parázz rá és ne figyelj arra, hogy most jó vagy nem. Hagyd, hogy érzelemből jöjjön.
2016. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
majd ahogy alakul, úgy kell, lehet a partnered milyen nem volt jó az első csók, mert nem jól csókolózik
2016. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom talán a helyzín sem volt a legjobb,azért nem volt olyan amilyen
2016. márc. 13. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat nem lehet mindig olyan a helyszin :D ahol jon busz megallo vagy siman a parkba ahol alakul szerintem mindegy a hely ugyis be csukod a szemed
2016. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az elsőnél mindenki béna😄

Jaj hogy én mennyire az voltam..

mindenki azt írja hogy jön magától, hát nekem nem igazán jött😄

de utána lehet gyakorolni és majd jobb lesz

2016. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én az elsőnél nem mertem csókolózni és a csaj smárolt le a buszpályaudvar mögött :D utána meg nem mertem abbahagyni se XD
2016. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fuuu te jo eg az enyem de s.zar volt😂 hazibulo, a gyerek eleg bena volt mit ne mondjak...nala csak en voltam benabb😂 azt se tudtam mit csinaljak, aztan megharapta a felso ajkam ami marhara fajt😁😁 de ne aggodj ez is csak az alkohol miatt volt, ha nem parazol ra abszolut jo lesz, es raerzel majd:)
2016. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az ötöst adom :D

Énis csak azt láttam hogy fog jönni magátl meg minden,de egyáltalán nem jött magától xd

Aztán most gyakorolgatjuk és már jobb azért mint volt. :D

2016. márc. 15. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!