Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze az első...

Kinek jött össze az első védekezés nélküli hónapban a baba?

Figyelt kérdés

tudom hogy van már ilyen kérdés, de nem frissek, azóta hátha többen tudnak mesélni :)

Akinek összejött, az tudta,hogy mikor van peteérése? Vagy csak simán együtt voltak amikor jólesett?



2015. szept. 24. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/136 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Semmit nem számoltunk, csak eldöntöttük hogy jöhet a baba.

Tudom is napra pontosan, hogy mikor fogant meg :)

2015. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/136 anonim ***** válasza:
A fiam is anno elsőre! A tesó, most 3. hónapban. Egyiknél sem számolgattam semmit, csak nem védekeztünk.
2015. szept. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/136 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is az első baba elsőre sikerült. Számolgattam én minden félét, erre utólag számolva uh adatok alapján kiderült, hogy a mensi utolsó napján történt együttlétből fogant, nem félidőben. :)
2015. szept. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/136 anonim ***** válasza:
100%

nekunk is elsore osszejott.

én még azt se tudtam, hogy mikor kéne megjonnie...nagyjábol tudtam, hogy honap végén..ennyi. sose számoltam semmit. (de most sem, pl. azt se tudtam, hogy mikor kezdett el felállni, lépegetni, járni stb.)

2015. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/136 A kérdező kommentje:
jaj de jó ezeket olvasni :D Nekünk ez az első nem védekezős hónap, szerintem tegnap előtt lehetett peteérésem mert szurkálni szokott olyankor picit az oldalam mióta nem szedem a gyógyszert. Majdnem minden nap együtt vagyunk, nem a baba miatt, amúgy is, és izgatottan várjuk hogy mikor sikerül a babó :) Két hét kb és kiderül elsőre összejött e :D
2015. szept. 24. 14:30
 6/136 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre összejött, tudtam mikor lehet peteérésem mert az ovus nyákot akkor is észrevettem előtte, amikor nem akartunk babát még, nekem nagyon feltűnő volt mindig is.
2015. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/136 anonim ***** válasza:
100%
A második gyermekem elsőre összejött, amikor úgy döntöttünk, hogy jöhet. Az elsőre 6 hónapot vártunk, amikor elkezdtem tudatosan figyelni mikor van peteérésem, akkor egyből összejött.
2015. szept. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/136 anonim ***** válasza:
elsőre összejött mindkét baba.nem számolgattunk,csak együttvoltunk
2015. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/136 anonim ***** válasza:

Nálunk is elsőre összejött. :)

Mi nem számolgattunk, csináltuk, amikor jól esett.

2015. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/136 anonim ***** válasza:
Nekünk elsőre összejött úgy, hogy előtte nem sokkal hagytam abba a gyógyszer szedését. Sajnos az a baba elment, majd 2 hónapig védekeztünk és a 3. hónapban, mikor már nem védekeztünk, akkor is elsőre összejött. Ebből született egy kislányunk, aki lassan 3,5 éves. Mi abban az időben sokat voltunk együtt és egyáltalán nem számolgattunk semmit. Akkor voltunk együtt, amikor jól esett. Most tervezzük a tesót, ez az első hónapunk, eddig 2x nem védekeztünk, a többi alakalommal igen. Így egy kicsit kevesebb az esély, de elvileg a ciklus.hu szerint van rá esély. :) Fiút szeretnénk most a lány mellé.
2015. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!