Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez tenyleg akkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez tenyleg akkora problema?

Figyelt kérdés

Túlságosan ragaszkodó vagyok es romantikus...

Mindig a barátnőmmel akarok lenni es rajzolok neki nagyon szep dolgokat es mindig meglepem es nem vagyok tolakodó Sosem...

Szoval mar tobb lany is dobott miutan rajottek hogy tulszeretem őket...

Hogy lehet errol leszokni?? Vagy maradjak ilyen?? Miert nem ertekeli ezt senki...

16F


2016. márc. 13. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Hat ja sajnos ez van ha latjak hogy jobban szereted oket mint ok teged akkor lapat van mert akkor ok iranyitanak es nem te bar van aki szeret iranyitani
2016. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Tapasztalatlan a felfogásod, és ezt nem kötekedésből írom.

Élj, csinálj dolgokat, ismerkedj emberekkel, érdeklődj minden után, tapasztalj; és nem lesz ilyen problémád.

2016. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy az 55%os válaszoló, aki minden kérdésnél mint egy szeretetéhes kiskutya, odatolakodsz és várod a simogatást? Kicsit szedd össze magad, és ne ettől az oldaltól, és az itteni emberektől várd a megváltást.
2016. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a vlaszokat mi denkinek ment a pozitiv értékelés... #3??? Mindegy kosz hogy vetted a fáradtságot es irtal ment a zold kez...
2016. márc. 13. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
ne legyél ilyen, mert az nyomasztó tud lenni, megfojtod a szereteteddel a kapcsolatot, de ne is hanyagold... ha kell legyél ott, érezze, hogy fontos vagy neki, szereted, de ne mássz rá ilyen szmpontból
2016. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Próbálok mondatonként válaszolni:

Ne vedd sértésnek, ha 16 vagy ez nem végleges állapot.


Túlságosan ragaszkodó vagyok es romantikus...

Van egy határ miután teher a ragaszkodás, a romantika kell, de nem mindig. Ha Te is minden nap a kedvenc ételed kapnád megunnád.


Mindig a barátnőmmel akarok lenni es rajzolok neki nagyon szep dolgokat es mindig meglepem es nem vagyok tolakodó Sosem...


Szerinted, neki is kell a magánélet, nem azért mert nem szeret Veled lenni, folytogatod a ragaszkodással. Hasonló helyzetben így éreznél Te is.

Szoval mar tobb lany is dobott miutan rajottek hogy tulszeretem őket...


Nem túlszereted, birtokolni akarod, kisajátítani.


Hogy lehet errol leszokni??


Fentebb már elhangzott, légy mindenre nyitott...stb.



Vagy maradjak ilyen??


Nem akarat kérdése, majd változni fogsz, ne aggódj.



Miert nem ertekeli ezt senki...


Mert nem szereti senki a bezártságot, ha elmész, és vissza jössz örülni fognak Neked ha szeret az illető. Ha pedig nem, akkor nem Te, vagy Ő az igazi.


De még korai, ne gondolkodj ezen, hallgass az érzéseidre.

2016. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ilyen helyzetben, én is ilyen vagyok. Annyi különbséggel, hogy nekem még nem volt barátnőm... 19/f
2016. márc. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!