Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam a fiúbarát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a fiúbarátom? 16L 18F

Figyelt kérdés

A régi legjobb barátnőm kavart vele 2 hétig,de nem szerette őt.Ezután még párszor megszívatta.A srác egy iskolába jár velünk,tehát valahogy egy társaságba keveredtünk,közös ismerősök által.Addig csak köszönőviszonyban voltunk,aztán haverok lettünk.Aznap este kissé ittasan rámírt hogy milyen aranyos vagyok,mennyire csinos voltam az este és hogy lehet jobban bír mint kellene.Kb 1 hétre rá szakított a barátnőjével,aztán én kicsit dumáltam vele,jó társaság.Rá pár nappal írja hogy még mindig a régi legjobb barátnőmet szereti és nem tud túllépni rajta...mondom oké,nem is akartam járni vele,csak fura volt a viselkedése.1 hónappal később egy buliban voltunk,én összejöttem egy sráccal,ő meg a legjobb barátnőmmel kavart,aki másnap lekoptatta.Amikor ,,hivatalosan" is bejelentettem hogy együtt vagyok a sráccal,nagyon örült neki.Nagyon jó haverok voltunk,egy jó darabig,de egyik bulis este megint elhangzott valami fura: a barátom nem volt az asztalnál(kocsmáztunk) ő volt ott meg egy másik ismerősünk.Kicsit be volt nyomva,de azt mondta hogy ha nem jövök össze a sráccal simán lefektetett volna mert ,,k***a jó csaj vagyok" és még mikor először kavart a barátnőmmel,akkor is ezt gondolta rólam.Aztán azt mondta hogy belsőleg is ugyanilyen klassz vagyok,de nem akart rám nyomulni mert nem vagyok az a könnyűvérű lány.Ő ugyanis ezekre a lányokra megy leginkább,de nagyon lenézni őket.Azt még hozzátette,hogy ha bármelyik pasi ki akar használni,nos...szétr*gja a hátsójukat :D

Szóval most nem értem,fiú részéről lehet csak szimpla barátság?Mert ugyanúgy figyelt rám mint egy igazi barát,de ezekkel a kijelentésekkel összezavart...most mi van?


2016. márc. 15. 00:28
 1/6 A harmadik szem ***** válasza:
Érdekes helyzet... Szerintem vedd szimpla barátságnak, amég nem ad jelet, hogy másnak tartana téged, mint egy barát, addig nincs okod máshogy hozzáállni.
2016. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Annak veszem természetesen,csak kicsit elgondolkodtatott. :)

2016. márc. 15. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Részeg ember sosem hazudik.

Szívesen répára húzna.

2016. márc. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2016. márc. 15. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Felakar próbálni
2016. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő tuti nem csak barátságot akar tőled...a barátság nem ilyen..

Amúgy elég szégyen rád nézve, hogy egy bulin jöttél össze valakivel....

2016. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!