Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szingli voltál amikor kiszemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli voltál amikor kiszemelted a mostani párod? Ő is az volt ezzel egy időben?

Figyelt kérdés
Amit én fiúként tapasztalok, hogy minimális hibaszázalékkel minden csaj foglalt (eme jelenségbe ne menjünk bele nagyon, de szerintem sok csaj tudtán kivül többedmagával osztozik ugyanazok fiún).Szal én erősen gyanítom hogy nem szingli jön össze szinglivel.avagy lehet hogy első dugásnál már szinglik de közvetltnül ezt megelőzően célzatosan szakítanak mert tudják hogy van kire lecserélni a mostanit. csak egyvalami nem áll össze? akkor mégse számít hogy van valakije a kiszemeltnek csak az első szexig szakítsanak vagyhogy?

2016. febr. 26. 18:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak a kapcsolatfüggő emberek csinálják, hogy még benne vannak az egyik kapcsolatban, amiről tudják, hogy rossz, de addig nem lépnek ki, amíg nincs meg a következő. Mint a majom, amelyik akkor engedi el az egyik liánt, mikor már erősen fogja a következőt.

Megjegyzem, én eddig csak nő esetében tapasztaltam, hogy a pasik osztoztak rajta tudtukon kívül...


A kérdésre is válaszolva: igen, a párom is, én is egyedül voltunk évek óta, amikor összejöttünk. Ugyanis egyikünk sem akart kapcsolatot csak azért, hogy legyen már valaki, inkább kialakítottunk a saját életünket, amiben jól éreztük magunkat, és amit később a párunk még teljesebbé tett.

2016. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
Hát én ha csak szingli lányoknál próbálkoztam volna, akkor még mindig szűz lennék. Eddig öt lánnyal volt szexuális kapcsolatom, mindegyik párban volt, amikor kiszemeltem, közülük 2 volt akik szakítottak a barátjukkal, és aztán összejöttek velem, a másik 3 meg úgy dugott velem, hogy közben megmaradtak a párjuk mellett. Állítom, hogy a párban lévő lányokat (főleg akik már csak megszokásból vannak együtt) sokkal könnyebb meghódítani, mint a (rengeteg igénnyel rendelkező) szingliket.
2016. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

első!de azért elsütötted a neked nem tetszőknek a "van valakim" szöveget? mert ezzel mondjuk hamis statisztikához is hozzájárulhattál.

az azért ritkább mikor egy nőn osztozkodnak....

2016. febr. 26. 18:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Én három hónapja léptem ki abból a 3 éve tartó kapcsolatból amiben már rég nem voltam boldog. Nem volt senki más a képben, azóta sincs (az exemnek ezzel szemben volt már 2 hét után).

Nálam most van az a szakasz, amikor hamvaimból próbálok új életet kezdeni, egyedül, de kiegyensúlyozottan és boldogan. Sokat lendített az életemen már most, hogy szétmentünk, csupa jó értelemben, úgyhogy egy pillanatra nem bántam meg. Csak azt remélem, hogy majd kellő idő elteltével találkozok valakivel, aki mégteljesebbé teszi majd a meglevő új világom, és remélhetőleg szingli lesz.. Nem szeretnék senki kapcsolatába belerondítani, meg egyébként is, az a pasi, aki más lánnyal megtenné, hogy elhagyja miattam, honnan tudjam, hogy majd nem hagy el engem más miatt?

2016. febr. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Én szingli voltam, konkrétan a párom volt számomra az első pasi, és ő is szingli volt már közel fél éve, mikor megismerkedtünk és pár randi után összejöttünk.


Nem látom értelmét amúgy az ilyen kérdéseknek, meg úgy egyáltalán ennek a gondolatmenetnek. Most ha itt azt írnák majd túlnyomórészt, hogy egyedülállóként jöttek össze, akkor az lesz, hogy biztos hazudunk, vagy hogy mi a kevés kivételek közé tartozunk. Ha meg azt írnák, hogy kapcsolatban voltak, mikor kiszemelték a másikat, akkor dörzsölgetnéd a tenyered, hogy igeeen, megfejtetted a világ egyik nagy rejtélyét, vagy mégis mire jó ez? Az élet tudod nem így működik, nem lehet ennyire egyszerű, egyetemes megoldásokat találni a problémákra - jelen esetben arra, hogy nem találsz magadnak szabad csajt.

2016. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4-es hát pedig a tipikus csaj pont így gondolkodik a csalfa ENGEM NEM HAGY CSAL MEG, a rosszfiú ENGEM NEM ÜT MEG, másokkal ezt tette de azok mások, kaptál már privit?, mert az üzeneted nem gyengén táncba hívó
2016. febr. 26. 18:58
 7/19 anonim ***** válasza:

egy buliban találkoztunk, össze is gabalyodtunk, nekem akkor nem volt senkim, de neki volt egy barátnője, aki megcsalta meg minden, akkor már 3 hete nem is találkoztak, szóval rossz volt a kapcsolatuk. utána pár nappal szakítottak és összejöttünk. 3 éve együtt :)

20N

2016. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5ös és biza nem diktálom hogy mit kell írni.....megelégszem az igazsággal
2016. febr. 26. 19:01
 9/19 anonim ***** válasza:
2 éve nem volt senkim mikor összejöttem párommal. Ő sem volt kapcsolatban akkor. Nem minden embernek lételeme kapcsolatban élni. Neki sem volt akkor már évek óta komoly barátnője.
2016. febr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es erről a jelenségről is hallottam....szinte szenvedett a kapcsolatban (azért mégis lízingelte ezerrel)aztán dobta....de persze amaz volt a rossz
2016. febr. 26. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!