Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírja felfogni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja felfogni hogy hagyjon békén mert nem vagyok rá kíváncsi?

Figyelt kérdés

a volt barátom,amióta szakítottam vele,folyton zaklat,hogy facebookon írja hogy Miért tiltottál le a másik fészeden??? Meg Legyünkcsak barátok! Megkaptad az sms-em???

Miért nem bírja felfogni hogy én nem kérek belőle???

Én ha szakítok egy sráccal,akkor annyi,nekem nem kell a barátsága,egyszerűen nem vagyok rá kíváncsi,de mostmár tényleg idegesít.

Meg folyton vh-t küldözget,amikor egyébként jó tudja hogy nekem sincs pénz a telómon,szahl visszahívni se tudnám,akármit akar,mégis állandóan zaklat!!!

Elegem van!

Esküszöm már megbántam hogy egyáltalán eszembe jutott hogy pasim legyen,annyira idegesít,meg egy másik srác is járni akar velem,és folyton rámír hogy Annyira szeretlek<3 meg így meg úgy,denekem ez nem kell,én csak élni akarom az életemet,nincs szükségem egy pasira!!!

Hogy mondjam meg a volt barátomnak hogy szálljon le rólam?

13L ( a gyerek meg 15 éves )


2011. júl. 20. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Szoptad.
2011. júl. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
100%
ez van, mikor gyerekek felnőttesdit játszanak. ha nagyon zavar, szólj a szüleidnek.
2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Újabb 13 éves "szerelem" -.- úristen...
2011. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne mondj neki, szimplán ne reagálj az üzeneteire. amíg bármilyen érzelmi reakciót ki tud belőled váltani (akár düh), addig úgyse hagy békén.
2011. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki hogy a zaklatás bűncselekmény és mivel elmúlt 14 már büntethető.Ettől beparázik.
2011. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

napietus.blog.hu

köszi a választ

a szüleimnek azért nem akarok szólni mert ők meg túl nagy ügyet csinálnának belőle ... nekem az is elég ha egyedül valamivel lerázhatom ... csak nem tudom,hogy,mert már a telószámomat is megszerezte meg mindenhonnan irkál facebookon :SS

2011. júl. 20. 10:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Jajj, úristen, mindenhonnan írkál a facebookon!!!
2011. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Piszok egyszerű. Facebook-on letiltod, sms-re nem írsz vissza semmit, telefonját felveszed és lerakod a telódat a másik szobában. 10 perc vagy 3 kísérlet után meg fogja unni. Nem kell mindent túlbonyolítani.
2011. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

10:27 köszi a választ és a többieknek is :))

amúgy a telón nem lehet valahogy megcsinálni hogy ne tudjon felhívni vagy valami? :S

2011. júl. 20. 11:19
 10/13 napietus ***** válasza:
de, lehet, azon is letilthatod a számát.
2011. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!