Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem hajlandó felfogni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hajlandó felfogni, hogy vége a kapcsoltunknak. Mit tehetek, hogy békén hagyjon végre?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam vele. Utána hetekig nem beszéltünk, de ez idő alatt az egész haveri körét és még a családját rámuszította, hogy próbáljanak megpuhítani. Már annyira elegem lett a cseszegetéseikből, hogy neten elkezdtem vele beszélgetni, de közömbös témákról, úgy mint egy haverral. De sajnos úgy tűnik ez se jött be, mert megint ott tartunk, hogy állandóan azt hajtogatja, hogy "de én akkor is szeretlek"... 25/N
2014. aug. 4. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, de határozottan elutasító. Esetleg hozd össze egy barátnőddel
2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pasizz be... Aztán majd rájön, hogy hops.. remélhetőleg :)
2014. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem beszélgess el vele, esetleg segíts keresni neki egy barátnőt. ha lesz másik pasid, akkor össze fog törni, arra készülj fel, mert nem fogta és nem is dolgozta fel és csak akkor tudatosul majd benne, akkor elég kiszámíthatatlan lehet ,emrt azt érzi, hogy megcsaltad, becsaptad stb, átmegy haragba, dühbe... (legalábbis volt egy pont hasonló eset, ahol ez történt és pszichiáterhez került a csávó, mert köz- és önveszélyesnek nyilvánították), de remélem, nem fog ilyen probléma lenni.
2014. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a problémám kedves kérdező. A barátom majdnem 3 évig folyamatosan az érzelmileg zsarolt... és hiába szakítottam vele többször is, mindig zaklatott és könyörgött hogy fogadjam vissza, megváltozik, jobb lesz minden. Sosem lett jobb. Most ott tartunk, hogy két hete szakítottunk és mindennap folyamatosan zaklat. Az ilyen emberekben egy szociopata vonás, vagy az is lehetséges, hogy szociopaták. Ne haragudj, hogy nem tudtam a kérdésedre választ adni :/
2014. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
járjatok utána a távoltartási végzés követelményeinek
2014. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!