Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác ezeket csinálja. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác ezeket csinálja. Mit gondoltok? 16L

Figyelt kérdés

Részegen sokszor mondja hogy milyen jól nézek ki,és azt is,hogy ha bármelyik srác kihasznál azt elveri,meg azt is,hogy ha nem lenne barátom együtt töltene velem egy éjszakát.(Se én se ő nem használtunk trágár szavakat erre xD )

Már nagyon régóta jó csajnak tart,ha meglát kacsint,volt már olyan hogy egy egész társaságnak köszönt,aztán külön odajött hozzám és kacsintva köszönt.Ma szoknyába voltam,utalgatott rá hogy csinos vagyok.Előfordult olyan hogy pacsizni akartam vele,ő gyengéden elkapta a kezem és picit simogatta.

ÉS itt jön a bökkenő.Ő elvileg csak barát.Sokáig másba volt szerelmes,erről sokat os beszéltem vele.Tehat a gondom az hogy sokszor ketertelmuen viselkedik.Ma mintha tapinthato lett volna a feszultseg koztunk vagy nem tudom.Nem nagyon birtunk kinyogni tul sokat,csak mosolyogtunk egymasra.


2016. márc. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak leakar fektetni
2016. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni
2016. márc. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

De cukik vagytok, egyem a zúzádat!

Feküdj le vele.

2016. márc. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem pipalta ki a nevedet az iskolai lany-nevsorban, amiben legalabb 120 nev szerepel. 89 mar ki van pipalva, te viszont meg nem voltal meg neki.


En addig menekulnek, amig lehet, elsosorban mert nagyon undorito, ha valaki reszeg. Igyon, de mertekkel. Ha gyakran reszeg, ahogy irod, akkor nem egy nyero parti.

2016. márc. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverjétek a kebelbéli szimpátiát az altesti gerjedelemmel.
2016. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ő elvileg csak barát."

Gyakorlatilag pedig nem. Ő szexuálisan vonzónak tart, valódi barátok között pedig nincs helye ilyen érzelmeknek. + a többi....

2016. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os: Márpedig a barát akkor is barát, ha beteszi!


Komolyra fordítva a szót. Oda kell menni hozzá, és megkérdezni, hogy mi a célja, miért viselkedik így. Ha sokat beszélgettetek, akkor könnyen kialakulhatott a bizalom után más érzelem is.

2016. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!