Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok a meghívást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok a meghívást?

Figyelt kérdés
Ha társkeresőn rátok írna egy fiú és elhívna egy nyári fesztiválra,úgy hogy lenne egy plusz jegye,így számotokra ingyen lenne. Nyilván a fesztivál előtt azért ismerkedés lenne. Kihasználás lenne ez a lány részéről,hogy ingyen alá raknak egy koncertet? Ilyenre igent mndanátok vagy nem?
2016. márc. 19. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert amúgy is ezerszer meggondolnám hogy fesztiválra mennék e. Hát még egy kb ismeretlennel. I koncert még talán, de mivel egyedül az iron maiden érdekelne, az meg messze van így az is húzós. De több napra lemenni vele..tuti nem. Amúgy ha a fiú ajánlja fel akkor nem kihasználás, ne emiatt ne menj ha amúgy mennél. Meg lehet hogy tök jól kijöttök és szép dolgok lesznek belőle, de én nem mennék mert ehhez nem vagyok elég "tökös". 18l
2016. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, és nem tanácsolom, hogy elmenj
2016. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és én tervezem ezt. Csak 1 napról lenne szó,mert akivel mennék azazon a napon nem tud jönni ésnem akarnám,hogy a jegy kárba menjen,de eladni sem szeretném. Ezért gondoltam,hogy így, ilyen úton elhívok egy olyan idegent,aki szeret bulizni,de nyár még odébb van,addig lehetne az illetővel találkozni,ismerkedni beszélgetni,így nem lenne annyira idegen. Talán furán hangzik ez a meghívás,de így talán ez az egy nap nem menne kárba.
2016. márc. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!