Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadnátok így egy esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok így egy esküvői meghívást?

Figyelt kérdés
Tavasszal volt az esküvőnk, a férjemnek ez a második. Egyik közeli családból a "fiatalokat" meghívtuk volna, akik voltak a férjem első esküvőjén, de akkor még szinte gyerekek voltak, és egyből lepattintottak, hogy ne hívjuk meg, nekik is lesz esküvőjük, és ők se fognak minket hívni. Oké, nincs harag. Eltelik pár hónap, és hopp, a pletykákból kiderül, hogy meg akarnak hívni. Ez elsőre rosszul esett. Aztán elgondolkodtam, hogy a férjem első esküvője miatt ezt vissza kell nekik adni? Menjünk? Ne menjünk? Lehet, hogy nincs jogom felháborodni?

2015. nov. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
A férjem mehetne ha akar,de én nem mennék,mert az enyémre se jöttek el.
2015. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tetszik, de ha már férj-feleség vagyunk, úgyse menne egyedül. Mondjuk ha épp akkor nyaralnánk?
2015. nov. 18. 22:11
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Menjetek el, és "bűnbánó" ajándékokat vigyetek. Persze csak ha jóban akartok lenni velük.

Amikor meghívnak, akkor is el lehet nekik mondani, őszintén, hogy miért nem hívtátok meg őket. De valószínű, hogy nem is akarják tudni.

Szerintem ők nem haragszanak, és jóban akarnak lenni veletek.

2015. nov. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódd túl, ha van kedvetek, menjetek el nyugodtan! most szerveznek esküvőt, pontosan tudják, h nem lehet mindenkit meghívni egyébként sem.
2015. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnétek. Nyugodtan menjetek el, de csak ha akartok. Muszájból ne.
2015. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjetek el, de csak egy üres borìtékot adjatok nekik, amiben egy nem nyert cetli van :)
2015. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha van kedvetek menjetek, ne csináljatok ebből ügyet.
2015. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a férjemre bíznám a döntést. Biztos nem háborognék rajta, annyit nem ér a dolog. Lehúzni meg nem hagyom magam :).
2015. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!