Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szebbik nemhez: elfogadnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szebbik nemhez: elfogadnátok a meghívást?

Figyelt kérdés
Szóval, ha tömegközlekedésen szemezgettek valakivel, igent mondanátok, ha elhívna egy teára/kávéra/beszélgetésre? Csak mert sok érdekes tüneményt látok, akiket úgy érzem hiba nem megismerni (nem feltétlen párkapcsolati szempontból, de nincs kizárva :) ), ugyanakkor nem akarok tolakodó lenni...
2009. jún. 12. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de lehet hogy valaki megijed. Ezért készíts ki egy névjegykártyát, és ha nemet mond vagy, hezitál, add oda neki. Ha túl van az leső sokkon, lehet hogy felhív :) Azért hajrá :)
2009. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hát hogy őszinte legyek nem valószinű, hiszen nem is ismerlek :S

megijednék..

de lehet hogy vannak akiknek ez bejön :D

sok sikert^^

2009. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hogy néz ki.:) Pl. ha nagyképű menőcsávónak, aki keménynek érzi magát, akkor lehethogy nem mernék elmenni vele.:D De amúgy simán bennelennék, ha épp nem sietek.:) Bár sztem inkább előbb tel.szám, vagy msn, és utána kéne megbeszélni egy talit, nem spontán elhívni, mert siethet is akár pl. haza, vagy suliba, munkahelyre.
2009. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Most én megdöbbentőt fogok írni: attól függ, hány éves vagy.

Agyfrászt kapok attól, ha egy 35-40 éves csóka szólít le az utcán, villamoson, akárhol...

Ha fiatal - korban hozzám illő (23) vagy, akkor lehet, hogy elfogadnám, főleg, ha nem veszed sértésnek, hogy párt nem keresek. :)

De nem is biztos, hogy én lennék a számodra olyan tünemény :)

2009. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én elfogadnám:) bár csak akk ha nem sietek:)meg ha nem vmi nagydarab ijesztő pasi:S mert akk nem :D

de ez télleg egyéntől függ, mert vki megijedne vki meg belemenne:):P

2009. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, és nem menőcsávó :) Szóval ha kapnátok akár egy névjegyet némi (akár jelentéktelen) beszélgetés után, lehet megkeresnétek az illetőt?

Ha igen, akkor a 4-es 6-os vonalán lehet rám vadászni :D

2009. jún. 12. 21:54
 7/14 A kérdező kommentje:
Jelentéktelen alatt persze némi bevezetőt értek, amiből túl sok nem feltétlenül derül ki.
2009. jún. 12. 21:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik és nem sietek, akkor igen :)
2009. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen, bár az távolsági buszon volt, és ott adta magát a téma, hogy a szokásosnál lassabban érünk oda, aztán kicsit beszélgettünk, és nagyon aranyos volt, mondta, hogy kikeres iwiwen, felvett aztán megbeszéltünk egy találkát. Bár én eleve olyan vagyok, hogy "örülök", ha bókolnak nekem, vagy valaki ismerkedni szeretne. Sose vagyok bunkó, egyszerűen, ha nem érdekel, akkor is mosolyogva mondok neki nemet, de a bókot megköszönöm. :) Nyugodtan megpróbálhatod. :)
2009. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor már csak az a kérdésem, hogy mikor szoktál arra járni, és hogy nézel ki, kit keressek! :P Legalább a tekintetemmel. :)

Ilyesmi velem nem történt még, hogy ismeretlen fiú megszólítson, és esetleg mis hívjon valamire, az idősebb fickó pedig roppantul nem tudta a helyzetet kezelni, ezért csak odáig jutott el, hogy "szia". :D

2009. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!