Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetseges ilyen mentalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges ilyen mentalis betegsegekkel talalnom valakit? 16L

Figyelt kérdés

Skizofren vagyok, bipolaris zavarom van es enyhen autista is vagyok.

Nagyon kinosnak erzem ezeket, rengeteg gyogyszert is szedek, a velem egykoruak pedig ijesztonek es taszitonak talalhatjak ezt. Nagyon aggodom emiatt, mert tenyleg szeretnek mar valakit, de megse. Nagyon felek mi lesz ha az illeto undoritonak fog talalni es tul bajosnak ezek miatt. Nincs is tul sok baratom, osszesen ketto, es fogalmam sincs, hogy merjek e egyeltalan kozeledni valaki fele, vagy, hogy kene neki elmondanom kesobb mina helyzet. Az emberek felnek a skizofrenektol es csak neheziti a helyzetet, hogy mas bajaim is vannak.


2016. márc. 20. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nagyobb leszel találni fogsz egy rendes fiút. Ne add fel. Szurkolok! :)
2016. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy skizofrén nőt aki igaz 48 éves, együtt dolgoztam vele. Alapjáraton jó szándékú, kedves nő de elég sok baj volt vele, a viselkedésével leginkább mert ő nem kezeltette nem is járt vele orvoshoz, gyógyszert meg pláne nem szedett. Voltak neki rohamai inkább dührohamok meg hiába végezte jól a munkáját és nem akarták hogy leszámoljon de sokszor amikor üres órái is voltak akkor besegíthetett volna másoknak szívességből főleg hogy ők mindig tettek érte sok jót meg ők is segítettek neki, ezeket nem viszonozta. Én tudom mi ez mert voltak dolgai annak a nőnek, de alapvetően kedves volt.


Neked is azt tudom mondani hogy nem szabad feladnod mert mindenkinek jut pár az életben, én nekem sincs senkim mert nekem is vannak külsőleg problémáim ami miatt kutyának se kellek, meg kisebb belső bajaim is vannak mert félénk vagyok meg sokszor vagyok bizonytalan, de volt már rá alkalom hogy sokan mondták hogy szívesen lennének velem, csak nekik volt párjuk én meg nem tartottam velük a kapcsolatot mert nem akartam ártani senkinek ezzel, ezért romlottak meg az ilyen kapcsolataim.

2016. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Hat ha nem nagyon eltero a 2 ened es az egyik nem valami orjongo gyilkos fajta akkor nincs gond azzal meg azert vannak a gyogyszerek

Nekem altalanosba volt egy kisse autista osztalytarsam neha mikor mentunk haza egesz jol eldumaltunk meg ha a tanar nem mondja hogy az nem jovunk ra azt tudtuk hogy nem teljesen normalis de nem volt zavaro igazabol

2016. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de eleg nehez lesz.

Egy rendezett lelki vilagu,"normalis" fiu hasonlo lanyt szeretne maganak. Egy sulyos mentalis problemakkal kuzdo emberrel pedig nehez harmonikus kapcsolatot kialakitani.

Ja es amugy nincs olyan,hogy valaki "enyhen" autista. Vagy az,vagy nem. Minden autizmussal elo ember maskepp viselkedik,kinek ebben,kinek abban mutatkozik meg ez az allapot. Esetleg kevesbe feltuno a dolog.

2016. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Aspergeres vagyok, és 18éves. Énis félek, hogy nem fogok találni senkit. Szerencsére a kinézetemmel nincs gond. Amúgy a skizofrénia miben nyilvánul meg nálad?


Sok sikert, menni fog! :) (18F)

2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, már nem a te korosztályod, de keress rá facebookon a ,,Sorsfordító"-ra
2016. márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!