Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még novemberben megismertem egy nemet fiut egy ismerkedos alkalmazason keresztul. A srac muszlim. Jol megertettuk egymast sot eleg hamar megkedveltem es belezugtam. Tudom, lehet hulyeseg de ahogy beszelt es bant velem az jo erzes volt. Sok romantikus dolgot irt nekem, de sosem irt semmilyen perverz dolgot. Mindenben egyet ertettunk. O is erkolcsos, vagyis azt mondta. Szerelem nelkul sosem szexelne, csak azzal a novel akit igazan szeret, a felesegevel. Es itt kiemelte hogy az oralis szex undorito es hamis dolog.( kesobb leirom ez miert fontos) Ugy volt hogy nyaron megyek ki Nemetbe dolgozni de megsem tudok menni, es mikor ezt elmondtam neki akkor veget vetett a "kapcsolatunknak" mert hogy semmi ertelme ha sose lat. Tiltott mindenhol. Persze en ebbe nem nyugodtam bele, nem ertettem hogy attol miert nem lehet beszelni egymassal.. Ujra meg ujra kerestem ot ezen a csevegos alkalmazason, mert mindig uj profilt csinaltam. Megnezte amit irtam de mindig tiltott. Mig az utolso probalkozasomnal vegul visszairt..de mar csak szavakban es elmondta hogy idegesitem ot. Irtam neki, o latta de meg masnap se irt es ne legyek ideges? Regebben fel napokat beszeltunk..aztan vegul sikerult ravennem hogy beszeljunk. Ujra irtunk whatsappon. Kb ket napig. Magyon orultem hogy vegre beszelunk egy kicsit. Kezdett minden olyan lenni, mint regen. Irta hogy jo lenne ha ott lennek mert akkor a karjaiba venne meg ilyesmi. Aztan rakerdeztem arra hogy milyen az, mikor o perverz. Furcsa volt, hogy soha semmilyen szexi dolgot nem mondott igy rakerdeztem. Aztan csak ugy elkezdte mondani hogy jo lenne velem az oralis szex, mire megdobbentem azokutan amit errol mondott. Megkerdeztem miert lenne jo. A valasz lesokkolt. :" Mert meg nincs benne tapasztalatod". Es mondta hogy neki mar van. Decemberben tortent. Es csak tok lazan mondta. En kiakadtam azok utan ami koztunk volt. Ugyertem hogy o azt irta nekem hogy szeret, hogy nem lesz konnyen szerelmes de nalam ez mas. Nem voltam szerelmes bele de megkedveltem es ez sziven utott. Olyanokat mondott korabban hogy o var ram, es hogy egesz eleteben akar engem szeretni es hogy milyen mas vagyok mint a nemet lanyok. Igaz azt is mondta, hogy nem ugy el mint egy muszlim..az anyukaja nem hordt kendot, unneplik a karacsonyt meg minden..egyedul disznot nem esznek.

Ezutan kerdeztem hogy megis miert vagy hogy tortenhetett ez mikor azt mondta hogy szerinte ez undorito, mire csak annyit irt hogy az is. Es hogy hagyjam ot beken es nem tudja mijor akarta elmondani..ha nem jovok ra kitudja meddig szedit meg. Egy hettel kesobb egy masik szammal irtam neki whatsappon es mindent kiirtam ami a szivem nyomta es megnyugodtam. Kerdeztem miert kerestem a valaszokat es beoltottam hogy buszke lehet magara, mert bekepzelt hogy ot milyen jol nevelte az anyukaja, meg masokat konnyen megitelt hogy az a fiu hamis muszlim csak mert irt vmi pervers dolgot..ja es hogy o nem volt annyira delizgulva mikor ez tortent. Bocsi ha hosszu lett, de en a mai napig agyalok a valaszon hogy vajon miert vagy hogy tortent ez..hogy borulhat fel valakinek csak ugy az erkolcsi merceje hogy csak ugy barkivel..hisz kerdeztem tole hogy szerelnes vkibe, es azt mondta nem..nincs egyutt azzal a lannyal, igy gondolom csak egyejszakas kaland volt..de hogy hazudhatott ekkorat vagy mi haszna volt becsapnia egy magyar lanyt? Mar becsaptak parszor es nem estem bele ket het alatt. Kb egy honap utan ereztem hogy szuksegem van ra, vagy hogy olyan tokeletes szamomra. Olyan igazinak es oszintenek tunt...koszonom annak aki elolvassa es valaszol. Normalis valaszokat irjatok kerek 18/L



2016. febr. 3. 16:35
 1/3 anonim válasza:

Nagyon sajnalom ami tortent, es tudom hogy sok gyulolkodo muszlimutalo valasz fog erkezni de en szeretnek egy oszinte velemnyt mondani errol.

Ez azert tortenhetett igy szerintem mert az interneten barkinek konnyu erkolcsosnek es tisztanak muattkozni es te ugysem tudhatod meg hogh milyenek igazabol ugye, mert nem latod ot csak a szavain keresztul ismerted meg. Es o ezt maximalisan ki is hasznalta. Hogy miert? Ki tueja. Lehet hogy a kalamdert, lehet hogy buntadat volt valami miert es ezert egy lannyal es magaval probalta elhitetni hogy o mas mint amilyen. Es lehet hogymiutan latta hogy nem talakoztok ugyis mindegy tettetnie magat, vagy csak a buntudat mult el, nem tudom. Barmi lehet.

Az interneten szinte senkit nem lehet megbizni akit nem ismersz szemelyesen, eppen azert mert sosem tudhatod hogy mennyi igaz abbol amit mondanak.

Ha szeretnel megismerni valakit akkor probalj meg szemelyesen es ne zugj bele valakibe akinek nem ismered az igazi oldalat meg akkor is ha te azt hiszed hogy igen.

Remelem ez segit valamit.

Sok sikert az eletben!

2016. febr. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat, es igen igazad lehet. Probalok nem gondolni ra, csak nehez valaszok nelkul.
2016. febr. 4. 14:27
 3/3 anonim válasza:

ez a hapsi minden csak nem muszlim, eleve azért mert ünnepli a karácsonyt, ami kizárja a muszlimságot sok-sok okból kifolyólag. Tehát ez a dolog itt is megdől meg ahogy bánik ill bánt veled. Nem voltál ott, és talált mást, ez normál dolog. Nyilván ez a rizsa hogy csak a feleségét szereti blalabla ez addig működik amíg nem riszálja el előtte magát egy jó nagy női hátsó és akkor minden fogadalomnak annyi.

Nem kellett volna a nyakára járnod, mert így magad értékelted le, már bocs, de elkezdted üldözni é ha valaki üldöz akkor meg menekülnek előle. Be kellett volna inteni a nyomorultnak? Mi az hogy letiltja azt, akit annyira szeretett? Roh-djon meg. Ha nem méltat arra, hogy válaszoljon (ehelyett letilt) te még szóba akarsz vele állni? KÖPNI KELL rá és az emlékére. Ki ez már hogy ezt meg meri csinálni? SENKI az ilyen aki először lehozza a csillagokat is az égről csak hogy megkaphassa a nőt, ha nem jön be azonnal akkor meg letiltja? Skalpvadász a kicsike, és most van nálad jobb, aki elérhető.

Undorító ez a mocsok. Bocs, de ha még egy percet is gondolsz rá, akkor csak magadnak ártasz és buta vagy. Ennél csak jobbak vannak, sikerült a legalját megtalálnod. És ehhez semmi köze a vallásnak. Mert féreg mindenhol van.

2016. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!