Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy jó? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy jó? Vagy lépnem kéne?

Figyelt kérdés

Baratommal lassan 2 honapja vagyunk egyutt de mar 3 eve ismerem..

Ameddig csak barátok voltunk addig rendesen viselkedett szepen beszélt kedveskedett.. amióta járunk azota bunko..

Nem köszön a suliban nem jon oda hozzam... de amikor raveszekszek mindig mondja szeret es utana kiengesztel csokival meg ilyenekkel ... viszont eszre vettem.azt hogy csak a báratai elott szokott ,, nagy fiuskodni,,... en persze mindig megenyhulok neki.. normalis vagyok? Mit tegyek?


2016. márc. 20. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer, menőzik a baráti elött, veled meg kisbaba. Szóval mondd meg neki hogy ne kétszínűsködjön
2016. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
takonygerinc. Szánalmas.
2016. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős... igen, normális vagy csak naiv... mondjuk én se panaszkodhatok

Mond meg neki, hogy javítson a viselkedésén mert ez így nem állapot és nem is normális kapcsolat... tudom nehéz így megmondani de próbáld meg

2016. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!